Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяТом Фелтон приміряв маску з гербом Грифіндора

Том Фелтон приміряв маску з гербом Грифіндора

Роль студента «темного» факультету Слизерин дуже міцно закріпилася за Томом Фелтоном. Нещодавно зірка «Гаррі Поттера» використовував атрибути чарівної школи Хогвартс, щоб привернути увагу шанувальників до важливості носіння захисних масок. Фелтон виклав селфі, для яких приміряв дві маски: одну – з гербом Слизерин, а іншу – з гербом Грифіндора. Тепер фанати Тома жартують, що йому, як справжньому «слизеринцю» не можна використовувати речі з символікою Грифіндора.

Раніше Фелтон здивував фанатів результатами тесту з розподілу на факультети Хогвартса – програма визначила його у Гафелпаф. Том, який проходив тест під ніком Драко Мелфоя, через це засмутився. Але шанувальники нагадали акторові, що йому не потрібно бути Драко Мелфоя у реальному житті. «Невже ти вижив після того, як доторкнувся до грифіндорського мерчу! Хіба у тебе не повинен був трапитися анафілактичний шок?»,«Гріфіндор? А якщо батько побачить?» – пишуть користувачі.

View this post on Instagram

a sad day….on so many levels #harrypotterathome

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on


Але крім жартів, підписники Тома Фелтона із захопленням зустріли маски та тепер хочуть їх придбати. Як багато хто з них відзначають, бажано, щоб до масок додавався і сам Том.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments