П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиТом Харді може замінити Деніела Крейга у ролі Джеймса Бонда

Том Харді може замінити Деніела Крейга у ролі Джеймса Бонда

Вже давно відомо, що двадцять п’ята частина франшизи про Джеймса Бонда, яка отримала назву «007: Не час помирати», стане п’ятою та останньою появою Деніела Крейга у ролі знаменитого шпигуна. Фанати давно намагалися вгадати, хто з акторів наступним візьме на себе почесну роль, і ось напередодні стало відомо, що одним з найбільш ймовірних кандидатів вважається зірка «Венома» Том Харді.
Якби не пандемія коронавірусу, то Universal Pictures вже у листопаді змогла б офіційно оголосити, хто буде наступним Джеймсом Бондом. За початковим планом фільм «007: Не час помирати» повинен був стартувати в кінотеатрах у квітні, а значить, до кінця осені фанати були б цілком готові до великих новин, але через перенесення дати прем’єри знайомство з наступним Бондом неминуче відкладається.
Інсайдери студії в розмові з представниками видання The Vulcan Reporter підтвердили, що на секретну службу до Королеви поступив саме Харді, причому сталося це ще у червні, коли актор пройшов прослуховування. Сама Universal зі зрозумілих причин ніяких коментарів поки не дає, так що, попри те, що побачити Тома у ролі агента 007 було б здорово, радість треба притримати.
До речі, зірка «Божевільного Макса» та «Гострих картузів» давно став фаворитом не тільки шанувальників історії про Бонда, але і букмекерів. Та й в голосуванні серед британських глядачів, яким запропонували вибрати актора найбільш гідного на роль Бонда, Том зайняв одну з головних позицій. Правда, конкуренти в актора гідні: в їх число входять Том Хіддлстон, Річард Медден та Ейдан Тернер.
Втім, ніхто не завадить Universal Pictures вибрати й не знайомого широкому загалу актора, щоб тим самим подарувати йому світову славу. І хоч доведеться почекати, перш ніж точно дізнатися, хто стане наступним Бондом, до фінального виходу Деніела Крейга залишилося зовсім мало часу. Прем’єра «007: Не час помирати» намічена на 12 листопада.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments