Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиТом Холланд дуже задоволений тим, як просуваються зйомки Uncharted

Том Холланд дуже задоволений тим, як просуваються зйомки Uncharted

Нещодавно, Том Холланд провів стрім на своїй сторінці в Instagram, в ході якого він поговорив про «Людину-павука: Повернення додому», поспілкувався з фанатами та обговорив свій майбутній фільм «Диявол назавжди». Крім того, актор відповів на питання, як проходять зйомки фільму Uncharted. За словами Холланда, процес йде своєю чергою:
«Зйомки просуваються добре. Цей фільм являє собою все, про що я тільки міг мріяти, погоджуючись на роль у ньому. У сенсі, я не знаю, чи грали ви в ці ігри, але сам я давно є їх відданим фанатом. Можу сказати, що все проходить відмінно».
Додатково до цього Том Холланд поділився, що нещодавно під час зйомок Uncharted він отримав великий синець на «найцікавішому місці», але не може його продемонструвати, бо інакше його трансляцію прикриють через неналежний зміст.


Нагадаємо, що пригодницький блокбастер Uncharted буде знятий за мотивами однойменного циклу відеоігор. Режисером фільму стане Рубен Фляйшер. Крім Тома Холланда, головні ролі виконають Марк Волберг, Антоніо Бандерас, Софія Тейлор Алі та Таті Габріель. Реліз картини запланований на 15 липня 2021 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments