Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяТом Круз виконав неймовірний трюк для «Місії нездійсненна 7»

Том Круз виконав неймовірний трюк для «Місії нездійсненна 7»

Робота над черговою частиною «Місії нездійсненна» триває – на цей раз знімальна команда на чолі з Томом Крузом та режисером Крістофером МакКуоррі вирушила до Норвегії. Протягом декількох тижнів у скелястій місцевості Мере-ог-Ромсдал спеціально для фільму зводився величезний трамплін, а тепер він був випробуваний: осідлавши мотоцикл, Круз зістрибнув у прірву, слідом за чим послідувало приземлення за допомогою парашута. Згідно з наявними даними, все відбувалося на висоті 1200 м над рівнем моря.


Як стало відомо зі слів очевидців, Том Круз повторив стрибок кілька разів. Зйомки велися паралельно з вертольота та дрона. Крім членів знімальної команди, поряд з місцем дії виявилася група фанатів Круза та «Місії нездійсненна». Після закінчення роботи актор особисто пішов привітати шанувальників, але при цьому він був змушений зберігати дистанцію, як того вимагають протоколи безпеки у зв’язку з пандемією.
Цікаво, що на місце зйомок Круз прибув теж не просто так, а бувши за штурвалом особистого вертольота. Відповідну ліцензію пілота актор отримав ще два роки тому, коли велася підготовка до виробництва «Місія неможлива: Фолаут».
Що до майбутньої сьомої частини франшизи, то її реліз заплановано на 18 листопада 2021 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments