Регіна Тодоренко поділилась кадром у купальнику

0
480

Не перший рік життя і професійна діяльність Регіни Тодоренко не сходить з вуст публічності. Усе розпочиналось із неочікуваної вагітності, продовжилось пропозицією «руки і серця» з боку Влада Топалова, весіллям та не завершилось і до сьогодні. До сьогодні подробиці особистого відомої української телеведучої не припиняють інтригувати громадськість.
І, звісно, пляжні кадри цьому не виняток. Знаменитість ніколи не соромилась зізнаватись, що за період вагітності набрала кілька десятків зайвих кілограмів. Вона також ніколи не пробувала опускати руки у боротьбі із зайвою вагою. Відтак, результати не припиняють тішити. Тодоренко за найкоротші терміни вдалось повернутись до колишніх форм.

View this post on Instagram

#turkey #weekend Вы спрашивали о погоде в Турции. Если честно, в Белеке немного прохладно, пару раз ночью шёл дождик, в море купаются только отчаянные и наверное моржи ?. Одно спасенье – открытые бассейны с подогревом ? и, конечно же, крытые (кстати, если вы собрались в @spicehotelbelek , здесь очень клевый полуолимпийский бассейн ?‍♀️, где мы каждый день плаваем с Майклом и моим племянником Дадо). В общем, не бойтесь , налетайте на горячие путевки и вперёд отдыхать. А я сегодня побуду гизметео и спрогнозирую на ближайшую неделю 23-25 градусов тепла ? #регинатодоренко #регинапутешественница #calzedonia ? – @calzedonia #spicevillas @spicehotelbelek #spicehotelbelek /#spicehotel

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Втім, і на цьому хейтери не планують ставити крапку. Цими днями артистка зі своїм зірковим чоловіком Владом Топаловим та сином відпочиває у Туреччині. Тож, не дивно, що офіційна сторінка в Instagram телеведучої буквально таки перенасичена публікаціями із відпочинку. Не обійшлось також без кадру у купальнику, що очікувано.
Але, на що не сподівався ніхто, світлина викликала шквал обговорень серед користувачів. Хтось таки продовжує захоплюватись вражаючими результатами молодої матусі, що за лічені тижні позбулась зайвої ваги. А інші зазначають, що вона нічим не відрізняється від «усіх» породіль. І целюліт, і широкі стегна – «усе, як годиться для новоспеченої мами».


Як результат, доволі таки типова публікація спричинила небувалого резонансу на офіційній сторінці зірки в Instagram. «Суцільний целюліт», «Принаймні, без фотошопу», «А купальник бабусин», «Жахливо, ноги зажиріли», – не вгамовуються хейтери. Інша ж частина користувачів заявляє, що Регіна Тодоренко не зраджує своїм жіночним формам. А також, додають, що «бабусині» стегна виглядають дуже навіть привабливо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here