“Час заявити про свій успіх!”: критерії вибору наручного годинника

0
206

Серед натовпу загубитись не складно, значно важче з гучністю заявити про себе. І зовсім не вбрання характеризує людину, як всі звикли вважати. Кілька, здавалось би, непримітних елементів, що тільки доповнюють загальний образ, можуть справити небачений ефект. Вагомість аксесуарів часто недооцінюють. Дарма. Адже один тільки наручний годинник може розповісти про його власника більше, аніж сотні порожніх слів.
Відтак, до вибору такого статусного аксесуару необхідно підходити з неабиякою ретельністю. І, не залежно від статі, саме наручний годинник може стати запорукою успіху. Ні для кого не секрет, що нерідко вміння справити хороше враження дарує успіх. Як би це банально не звучало, але тільки механізм-хронометр може стати доволі таки реалістичним «талісманом», що прокладає шлях до світлого майбутнього. Або ж навпаки – стати своєрідною нагородою за власні досягнення.
Із значенням наручних годинників розібрались, тепер ближче до практичної частини. Як обрати? Із інтернет-магазином Timebar це не складе жодних труднощів. Але, що зрозуміло, надзвичайно широким асортиментом годинників та зручністю замовлення тут не обійтись. Насамперед, необхідно визначитись, який вигляд повинен мати той аксесуар, який представлятиме саме вас. Класика без зайвих деталей підкреслить стриману розважливість, а оригінальний дизайн – творчий потенціал.

Наступний крок – перевірка якості. Розбираєтесь ви у годинниках чи ні, але вартість завжди є очевидною. На щастя, Timebar ретельно перевіряє усі моделі та пропонує своїм клієнтам винятково надійні та, що не менш важливо, статусно ефектні варіанти. Але врешті залишається кілька аспектів, що впливають на ціну.
Країна виробник. Традиційно, високою якістю характеризуються хронометри швейцарського та японського виробництва. Менше з тим, це зовсім не означає, що моделі із інших країн розглядати не варто. Ваш аксесуар буде без індивідуального дизайну, дорогоцінних каменів та кількамільйонної вартості. Але для більшості клієнтів високої якості цілком достатньо, щоб не купувати наручний годинник за кілька мільйонів доларів. Разом з тим, і найдешевший годинник, як би він привабливо не виглядав, довго не прослужить. Необхідно таки відчувати баланс між ціною і якістю.

Ще один не менш важливий фактор – водонепроникність. Зовсім не обов’язково займатись дайвінгом із наручним годинником. Але також не надто приємне явище, коли ваш аксесуар потребує ремонту після кожного дощу. Певна ступінь водонепроникності повинна бути. Для більш демократичних пропозицій – це вологонепроникність. Без цього не обійтись, якщо, звісно, ви не хочете, щоб статусний аксесуар справляв протилежне враження.
На останок, вічне запитання любителів наручних годинників: «Кварцовий чи механічний?». Тут усе залежить від ваших же вподобань. Що ті, що інші мають ряд переваг та недоліків. Механічні потребують періодичного підзаводу. Також вони важчі кварцових. Із переваг – механізм не вимагає зміни батарейок та підлягає ремонту, що суттєво збільшує термін їхньої експлуатації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here