Дешево і преміально – ціна не завжди є показником якості

0
223

Як усі звикли, виходить нова модель якої-небудь техніки – ціна неодмінно зростає. Здавалось би, майже нічого не змінилось: дизайн ідентичний, функції все ті ж. Одне нововведення – і кілька сотень чи, навіть, тисяч «зверху». Що стосується телевізорів, то така тенденція усім звична та не викликає ніякого здивування.
Схема проста: якщо хочеш заощадити, купуєш модель кількарічної давності. Або ж, обираєш техніку від «Samsung». Окрім люксових пропозицій, виробник пропонує також більш бюджетні аналоги. Як варіант – серія телевізорів Samsung NU7140. Ця модель унікальна тим, що є чудовим замінником дорожчого попередника, MU7040. Так, оновлена серія виявилась дешевшою, як не дивно. Тим не менш, подібна поступка бренду часто викликає занепокоєння у покупців. Чи не гірші характеристики у сьомої серії від Samsung?
Особливості моделі:

  • Якісне масштабування звичайного відео до 4К;
  • Вмонтований веб-браузер;
  • Швидкий термін буферизації в ігровому режимі;
  • Лаконічне меню, зрозуміле у користуванні;
  • Рівномірна бокова світлодіодна підсвітка.

Перед тим, як накопичувати на техніку, що Вам не покишені – завжди варто розглянути менш вартісну серію. У випадку із NU7140, Ви отримаєте вигідне співвідношення ціни до якості. Жодних очікувань, тут і зараз Ви зможете забрати телевізор-аналог класу люкс. Той самий дизайн, дещо менш вражаючі характеристики – зате різниця у кілька тисяч! Єдине, що залишається незмінним для усієї техніки від Samsung – надійність, незалежно від ціни та класу.
У будь-якому разі, із вибором техніки Вам цілодобово готові допомогти консультанти інтернет-магазину «Yabloko». Адже, якщо вже й щось замовляти, то винятково у перевірених компаніях із багаторічним досвідом роботи на ринку товарів. До того ж, «Yabloko» дає унікальну «безумовну» гарантію на свою продукцію від 3,6 до 12 місяців – що неабияк важливо. Втім, якщо не Samsung NU7140, у магазині знайдеться широкий спектр інших товарів: від крупної побутової техніки до дрібних аксесуарів.
Заощаджувати можна й безкоштовно – онлайновий магазин також надає можливість взяти кредит на бажану техніку. Якщо не наважитесь, на сайті є постійні рубкики «знижки» та «акції», де Ви неодмінно знайдете найвигіднішу ціну за безумовно гарантовану якість. А в категорії «відгуки» – поради та коментарі задоволених клієнтів.
Обрали «Yabloko»? Замовляйте та оплачуйте товар будь-яким зручним для Вас способом. У разі виробничого браку, пошкодження під час перевезення чи інших неполадок – магазин надає можливість повернення товару.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here