Доставка з США в Україну з Unitrade Express – чому це зручно та вигідно

0
221

Весна, як завжди, підкралася непомітно, а ви зовсім не підготувались до цього. Похапцем ви підшукуєте оптимальні варіанти відпочинку, щоб і жити комфортно, і летіти недовго, і all inclusive. І начебто все передбачили, але ось невдача: взяти з собою в чемодан нічого. Гардероб не оновлювався вже давно, сонцезахисні креми закінчилися ще того літа, та й новий купальник з босоніжками хотілося б прикупити нові. І де ж знайти час на все це?
Можна почекати знижок в українських ТЦ, які будуть ще не скоро і не дуже великі, витратити купу часу, щоб обійти всі можливі магазини в пошуках тієї самої капелюхи, і з великою часткою ймовірності припустити довгоочікувану відпустку. А можна не чекати і не витрачати дорогоцінного часу, а просто зараз замовити все необхідне не виходячи з дому, поки ви тільки плануєте відпочинок.
Покупки за кордоном через Інтернет – тема, яка зачіпає особисті і професійні інтереси кожної людини, питання митного законодавства, бажання споживачів купити щось дешевше, розвиток технологій, модні тренди та інше.
Unitrade Express – це сервіс покупок за кордоном. Вони допомагають робити замовлення безпосередньо в магазинах США, Європи та Азії! Основні переваги – це низька комісія, швидка доставка і якісний сервіс при здійсненні замовлень. Також, ми надаємо послуги з викупу, доставки та митного оформлення посилок з-за кордону в Україну.
Вони завжди намагалися прокоментувати ситуацію, яка тим чи іншим чином стосується їхньої сфери діяльності. В результаті отримали відгуки у щоденниках відомих блогерів, на вузькоспеціалізованих ресурсах і в журналах.
Чому варто скористатися доставкою Unitrade Express:
Unitrade Express – перший сервіс покупок за кордоном з власними складами на території США і України. Навіть якщо ви одночасно зробили покупки в різних магазинах, співробітники об’єднають все в одну посилку, щоб ви зекономили на доставці.
– ваші товари з Америки прилетять дуже швидко: авіа доставка з США займає близько 7-9 днів;
– вам більше не потрібно самостійно оформляти декларації – митне оформлення посилок менеджери беруть на себе;
– Unitrade Express збираємо різні акції і пропонуємо скористатися спеціальними пропозиціями, щоб вам не довелося переплачувати;
– компанія пропонує вигідні тарифи на доставку – всього від 4,44 $ за кг.
Їх сервіс дозволяє вам не тільки економити на товарах, які стоять за кордоном набагато дешевше, але й обійти всі перешкоди, з якими стикається звичайний користувач при роботі з закордонними магазинами. Реєструйтеся на сайті Unitrade Express і отримуйте масу переваг! Ми бажаємо Вам приємних покупок!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here