Дитяча освіта починається змалку: відкриваємо культурний простір

0
160

Стати частиною культурної общини у ранньому віці – справа не з найлегших, особливо для батьків. Нерідко у суспільстві виникає проблема полікультурності, відтак, розвивається явище стирання меж. Общини зливають між собою і втрачають свою історичну спадщину. На жаль, це стосується не тільки нинішніх підростаючих поколінь, але й нас самих. Як не дійти до межі, коли пам’ять про минуле втрачається разом із часом? Рішення існує.
Лише гуртом можна зберегти те, що ми ще не втратили – національну приналежність. Насамперед, варто починати із себе. А ще, приділити особливу увагу вихованню дітей у культурному аспекті. Найлегше проблему культурного розвитку дітей можна вирішити у рамках національних общин, що тільки набувають поширення в Україні. Культурний центр Бейт Дан стане тим осередком, у якому ви зможете віднайти своє коріння. А, відтак, відшукати себе.
Виховання єврейської самосвідомості у дітей та дорослих – першочергова мета общини. Що стосовно особистісних зацікавлень, тут ви зможете знайти також певні засади для пізнання оточуючого світу – не важливо, є у вас єврейське коріння, чи ні. До того ж, власне такий формат може стати відмінним інструментом боротьби із нетерпимістю.

Багатовікова історія общини сягає витоків існування поняття євреїв як нації. Відтак, групове пізнання власного народу сьогодні слугує аналогом прадавнього методу поширення культурних цінностей, релігійних уявлень та знань загалом. Лише за кілька занять ви зможете сформувати особисто для себе чітку картину іудейського світу. А також – підтримати давню общинну традицію.
Що унікально, у період єврейських свят кожен бажаючий має змогу навідатись до центру Бейт Дан, з головою поринути у філософію іншої культури та спробувати осягнути ідею Тори. Так чи інакше, участь у яскравій шоу-програмі вам гарантована.
Варто зауважити, що єврейська община Бейт Дан у контексті Харкова слугує також одним із національно-культурних центрів міста. В общині нерідко проводяться літературні та творчі вечори, тематичні лекції, презентації фільмів та концерти. До того ж, зачіпає це не лише культурний простір України, але й виходить далеко за її межі – і не тільки у напрямку Заходу.
Унікальною община Бейт Дан є у сфері виховання власне дітей. Центр чи не щодня організовує різноманітні заходи, що наближують молодші покоління до культурного спадку минулого, єврейського спадку. Так чи інакше, єврей ти чи ні – завжди є можливість поринути у середовище цілковито іншої культури та відчути себе частиною полікультурного світу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here