Електрокамін, що не поступається справжньому – критерії вибору

0
300

Родинний затишок, смачна вечеря та келих сухого червоного. Уявили картинку? Ідилія. Здавалось би. Бракує лише одного – тепла. Точніше, каміну. І тут розпочинається довгий список «за» і «проти». Особливо це стосується мешканців багатоквартирних будинків. Зрозуміло, куди там справжнє полум’я та дрова, якщо сусіди «зверху» ніде не дінуться.
Власники приватних будинків також не поспішають пробивати дірки у стінах та стелі, щоб обладнати омріяний «атрибут комфорту». До того ж, чи не кожного зупиняють нескромні розцінки і загроза пошкодження дорогого ремонту. У результаті, легше відкласти роздуми на потім, вкотре, та продовжити уявляти те, що не так вже й складно втілити в життя.
Як завжди, вихід є. Із легкістю можна позбутись зайвих турбот й обрати ідеальний електрокамін у каталозі  інтернет-магазину FutureFire. Відтак, ви не тільки суттєво заощадите кошти, але й приймете рішення на користь безпеки.
Якщо вже рішення прийнято, наступним кроком стане власне вибір бажаної моделі. Звідси й починаються труднощі. Ринок обігрівачів пропонує неабияк широкий спектр пропозицій, серед яких зорієнтуватись доволі таки складно. З імітацією полум’я чи без, зі звуком, парою чи портативний – так чи інакше, у форматі онлайн консультант завжди готовий допомогти із вибором. Що не можна сказати про «живий» варіант шопінгу.

Потужність – перше, на що слід звернути увагу. Саме кількість кВт визначає цінову категорію. До прикладу, електрокаміни із потужністю менше ніж 1,5 кВт навіть купувати не варто. Адже принесуть користь винятково естетичну.
Загалом, існує два типи електрокамінів: із інфрачервоним випромінюванням і без. Перший вид не спричиняє вигорання кисню. Тож, можна не хвилюватись про зниження вологості повітря у вашій оселі.
Розміри – це вже справа індивідуальна. Камін повинен вписуватись до інтер’єру не лише за дизайном, але й габаритами. Величезний електрокамін у компактній кімнаті не виглядатиме вдало. Це ж стосується і обрамлення.

Що цікаво, є моделі із повним регулюванням не тільки обігріву. Автономна функція «полум’я», що може вмикатись за різної інтенсивності незалежно від того, ввімкнене «тепло» чи ні, стане чудовим рішенням у гарячу пору року. Відтак, навіть спекотним літніми вечорами вашу оселі зігріватиме родинне вогнище. Точніше – його імітація.
Матеріал – критерій аж надто важливий, щоб пропускати його повз увагу. Зазвичай, це термостійкий пластик. Лише зрідка та у моделей преміям-класу трапляється скло, метал чи кераміка. Хоча, завдяки високій теплопровідності метал може стати небезпечним для дітей та домашніх улюбленців. Теж саме можна сказати і про пластик. Недобросовісні виробники можуть використовувати менш якісний матеріал, що при нагріванні неодмінно виділятиме шкідливі хімічні речовини.
На останок, як позбавити себе клопітливого вибору ідеального каміну? Інтернет-магазин FutureFire пропонує якісні електрокаміни за найнижчими цінами. Завдяки численним відгукам від «щасливих» клієнтів, у цьому можна переконатись. Лише кілька кліків миші – і ваш дім буквально таки сповниться теплом і затишком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here