Елемент вбрання, що змінює зовнішність – босоніжки

0
330

Літо! Можна нарешті позбутись набридлого та габаритного зимового взуття і відправитись у пошуки легкого літнього. Втім, із настанням весняно-літнього сезону радіє далеко не кожна жінка. Адже босоніжки мають прикру властивість – вони відкривають для сторонніх поглядів усі особливості та недоліки ніг. Проте, якщо вибрати босоніжки правильно, прикрі нюанси можна приховати.
Лише український ринок пропонує тисячі варіантів, за різної цінової категорії, якості та стилю. Як обрати серед безлічі торгових марок, що так «щиро» обіцяють беззаперечну надійність і довговічність. Досвід та відгуки – не багато, не мало, але завдяки цим двом показникам можна сформувати чітке уявлення про виробника.
Вітчизняна торгова марка «Лідер» виборювала прихильність у своїх клієнтів упродовж двадцяти років. Відтак, виробник буквально таки «взув» уже як не одне покоління. Що важливо, ціна ніколи не виходила за межі прийнятного. У каталозі інтернет-магазину представлений широкий асортимент товарів за оптовою вартістю. Якщо вагаєтесь із купівлею онлайн через підбір розмірів – магазин пропонує коротку інструкцію, як не помилитись із вибором. Повернемось до актуального. Як обрати взуття, що візуально змінить «недосконалості» зовнішності?

Найчастіше, представниці «прекрасної статі» соромляться широкої гомілки. Здавалось би, із зайвою вагою проблем немає, але фізичну ваду не приховати. Як завжди, вихід є. Варто відмовитись від дрібного декору, тонких ремінців та низької «посадки». Наявність хоча б невисокої платформи зробить ваші ніжки стрункішими, а гомілку значно тендітнішою. До того ж, такий тип взуття візуально додає зросту та відзначається неабиякою зручністю. Як результат – неперевершений вигляд на щодень.
Комплексів у жінок більш ніж достатньо. Неприваблива форма пальців – один із них. Кожна знайде у своїх пальцях «щось не те». Чи то надто довгі, чи широкі. Можливо, аж занадто дивна форма? А якщо трішки «горбаті» – взагалі катастрофа глобального масштабу.
Перебільшення чи реальна проблема, але й із цим можна впоратись. Лише звабливо відкрити п’ятку, а пальці залишити «загадкою». Такий фасон босоніжок не тільки відзначається зручністю, оскільки нога добре зафіксована, але й доволі спокусливим виглядом.

«Кісточки» – тут вже терпіти не сила. Не сила, якщо не підібрати вдалі босоніжки. Варто лише знайти модель, що прикриває стопу на рівні «кісточок», але не приховує пальців. Підійдуть також «римські» сандалі із переплетами, що маскують усі дефекти. Єдине, від чого слід відмовитись – «в’єтнамки».
Якщо турбує широка стопа, із каблуком чи платформою вона стане цілком непомітною. Важливо: не зловживайте із широкою платформою, інакше ефект може вийти протилежним. Як не дивно, надто струнку гомілку теж прагнуть приховати. І тут жінкам можна догодити. Масивний каблук, «в’єтнамки», «римські» сандалі – саме те для тендітних ніжок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here