Фізична охорона як першочергова запорука безпеки об’єкту

0
296

Ера технологій не обійшлась без свого внеску у сферу безпеки. Продавці різноманітних девайсів гарантують беззаперечний захист, ігноруючи технічний фактор. Мовиться не лише про періодичні неполадки, але й про ймовірність умисного пошкодження техніки. У такому разі, найкращим варіантом може виявитись більш традиційний метод безпеки – фізична охорона.
Людина здатна мислити нестандартно, а це чи не основна її перевага над технічними засобами. До того ж, фізичний спосіб охорони гарантує найоптимальніші заходи безпеки. Так, не без ризику. Він існує завжди. Проте ризик можна мінімалізувати із “Безпека-ЛТД” ( https://bezpeka-ltd.com/ru/fiz-ohrana/ ) – “довіряй, але охороняй”.
Що пропонує фізична охорона від «Безпека-ЛТД»?

  • Захист об’єктів – цілодобовий. Охоронці про все звітують рапортами, на основі яких менеджери готують звіти, якщо цього вимагає клієнт;
  • Охорона і супровід перевезень. Гарантована цілісність товару та його прибуття до призначеного пункту. Усі автомобілі, що супроводжують перевезення, оснащені GPS-трекерами;
  • Охорона масштабних заходів та подій.

Працівники до підрозділу відбираються ретельно: проходять медичний огляд і перевірку на судимість, складають іспити із теоретичної підготовки, проходять стажування.
Товариство «Безпека ЛТД» має значний досвід в охороні масштабних подій. За замовленням міжнародного конкурсу «Євробачення 2005», працівники підрозділу взяли на себе охорону масової події у Палаці Спорту. Охорона кожного заходу ретельно сплановувалась, враховуючи специфіку об’єкту та особливості місця проведення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here