Інстумент для боротьби з корупцією існує – електронні торги

0
267

Українська державність уже вимірюється десятиріччями, а якісний ринок досі бажає чекати кращого. Заангажований владний апарат зіграв свою роль у гальмуванні розвитку економіки світового зразка, але без симбіотичних бізнесових структур не обійшлось.
Ба більше – кожному українцю у свій час доводилось робити власний внесок у розквіт корупції. Втім, рішення є. І мовиться зовсім не про створення неефективних антикорупційних бюро. Лише електронні торги подібні до SmartTender можуть стати запорукою економічного добробуту країни.
Інформаційна і технічна взаємодія покупця з продавцем через електронні канали зв’язку мінімізує корупцію на всіх етапах укладання угоди. До того ж, вирішується питання надійного постачальника послуги чи товару – на найвигідніших для обох сторін умовах.

Передові технології знайшли своє застосування і у справах ринку. Купівля-продаж на бізнесовому рівні через інтернет не тільки суттєво економить час, але й знижує людський фактор. А це, у свою чергу, сприяє вільному ціноутворенню, прозорості процесу закупівель та, що не менш важливо, чесній конкуренції. Разом з тим, зростає якість та оперативність.
Відтак, не складе жодних труднощів швидко проаналізувати економічну ефективність закупівельної діяльності та вдало реалізувати систему конкурентних закупівель.

Разом із SmartTender економіка нарешті може стати ринковою, а не перехідною тривалістю у десятки років. Оскільки безпосередньо прозорість є запорукою ефективної роботи ринку. Висока якість за найнижчу ціну, рідкісні пропозиції, швидке транспортування – електронні торги SmartTender відповідають усім критеріям найвищого рівня професійності.
Відтепер можна без жодних труднощів бути частиною ринку із будь-якого куточку світу. Компанія також гарантує найвищий технічний рівень серед конкурентів. Лідер послуг об’єднав багатьох клієнтів у єдиному інформаційно-торговому полі. Що не менш важливо, сайт SmartTender відзначається неабияк зручним інтерфейсом та інтуїтивно зрозумілим торговим майданчиком.
Реєстрація на платформі проходить теж без зайвих труднощів. Загалом, усі подробиці про функціонування SmartTender ще із дня створення, тобто – із 2013 року, можна дізнатись відкрито, безпосередньо в одній із рубрик.
А ще – сайт пропонує переглянути унікальний блог на тему електронних торгів та їх значення в контексті економічної системи світу загалом. Відгуки від щасливих клієнтів та перелік компаній, із якими тривалий час співпрацює SmartTender, можна знайти в однойменній категорії «Про компанію».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here