KidsVisitor на допомогу зайнятій мамі

0
360

Перед міськими мами стоїть непросте завдання – вибрати найкращі пропозиції серед сотні. Перебуваючи у великому місті, дуже складно підібрати для себе і дитини підходящий варіант по часу, зручності проїзду і вартості. В результаті доводитися переглядати безліч сторінок в інтернеті, щоб знайти той самий гурток чи секцію.

Спростити завдання мудрим мамам допоможе сайт KidsVisitor. Ресурс містить всю необхідну інформацію про секції, курси і гуртки міста. З його допомогою вдасться відшукати не тільки потрібні заняття, але і урізноманітнити своє дозвілля: знайти театр або басейн, де провести День Народження або відпочити сім’єю.

Сервіс для мудрих мам Кідс ВізіторМожливості KidsVisitor: позашкільне навчання і розваги

KidsVisitor містить максимум для батьків про місцеві навчальні курси і школи, а також місця для дозвілля. Ресурс kidsvisitor.com включає в себе довідкову інформацію про установи, карти маршрутів і розцінки. На ньому мами зможуть прочитати опис, дізнатися адресу і ціни організації, а також відгуки батьків про:

  • дитячі табори;
  • освітні курси, гуртки і школи;
  • розважальні місця (атракціони, ігрові центри);
  • ресторани і кафе та ін.

Додатково сайт має мобільний додаток, що дозволяє постійно бути в курсі подій і заздалегідь спланувати своє дозвілля.

Завантажте безкошковно додаток Kidsvisitor
Замовляйте онлайн

Варто відзначити, ресурс включає багато інформації для батьків. На сайті без праці можна знайти: час і місце заходу, рекомендований вік, ціни, телефони та інші контакти гуртків і секцій, опис занять.
Записатися на курс або гурток, який вам підходить, можна онлайн. Також просто забронювати дитяче свято або місце в табірній зміні. Сервіс KidsVisitor працює без додаткових комісій і прихованих платежів.

KidsVisitor – інформація для зайнятих мам

Підписавшись на безкоштовну розсилку, є можливість отримувати індивідуальні добірки місць і подій по заданих фільтрів.

Для вас щодня оновлюються такі розділи сайту:

  • Навчання дітей (курси, гуртки, школи). У цьому розділі представлені відомі гуртки і секції, а також курси для дітей, які допоможуть спланувати позашкільний час. У розділі представлені комп’ютерні, технічні та творчі курси, підготовка до ЗНО та іспитів і ін. гуртки за інтересами.
  • Спортивні секції. Тут ви зможете знайти відповідний гурток для дитини з плавання, бігу, танців і т.д.
  • Табори. Відмінна можливість, щоб оздоровити дитину, знайти для нього нових друзів і просто добре провести час на канікулах.
  • Дні народження у Києві. У вашої дитини свято? Саме тут ви знайдете відмінні пропозиції, які неодмінно сподобаються малюкові. Костюмовані паті, квест-кімнати, яскраві і незабутні шоу – це тільки мала частина того, що пропонує для батьків KidsVisitor.
  • Огляди. У цьому розділі зібрані огляди та статті про освіту, здоров’я, корисні додатки, психологію, вільний час, розвиток.

Вибирайте KidsVisitor і будьте в курсі всіх подій!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here