Кілька простих кроків, що забузпечують щедрий врожай

0
476

Чи не кожен досвідчений садівник знає, що для росту та здоров’я рослин без біостимуляторів не обійтись. Якщо хтось скаже, що немає чого «труїти» врожай, можете сміливо розпочинати спір і бути готовим виявитись правим. Адже саме різноманітні біодобавки рятують рослин від шкідників, усувають проблеми із розвитком та суттєво підвищують врожайність.
Що цікаво, такий принцип стосується не тільки «харчових» культур. Вдало підібрані добрива забезпечать вам яскравий квітник, що неодмінно тішитиме око упродовж теплого сезону і не тільки. Кімнатні рослини теж неодмінно «віддячать» за турботу.
Окрім упереджень, існує ще одна проблема. Як визначити, які саме «добавки» потребує рослина? Із «Яскравою клумбою» не складно розставити усі крапки над «і» та придбати саме те, що потрібно. І справа не тільки у компетентних консультантах, але й тематичних матеріалах, що доступно пояснюють усі нюанси.

А звідси детальніше. Що взагалі таке «фітостимулятори»?  Саме ці незамінні біоречовини допомагають вашій рослинності рости, розвиватись та утворювати плоди незалежно від умов зовнішнього середовища. До того ж, без зайвих зусиль та клопотів з вашого боку. Є чотири основні групи фітогормонів:

  • Ауксини, що допомагають активніше розвиватись кореневій системі;
  • Цитокініни відповідають за «зав’язування» листя;
  • Гібереліни активізують проростання цибулини та накопичення рослиною мінеральних добрив;
  • Брасини тримають рослини у тонусі та стимулюють імунну систему.


Тож, можна зробити висновок, що фітогормони не є штучним замінником гормонів рослин. Вони лише стимулюють природні процеси та активізацію «власних» гормонів. Що важливо, препарати зовсім не шкідливі для людини. Не зважаючи на це, ніколи не варто нехтувати правилами техніки безпеки та ігнорувати інструкцію по використанню тих чи інших фітодобрив.
Так чи інакше, у «Яскравій клумбі» ви не тільки рослинні добавки знайдете. Варто лише один раз заглянути до каталогу інтернет-магазину, як душа садівника одразу дасть про себе знати. Широкий асортимент саджанців, цибулин, насіння та всього, що тільки може знадобитись для благоустрою вашого саду чи квітника.
А швидка доставка вбереже ваш час від виснажливого тиняння «традиційними» магазинами та неодмінно втішить якісним сервісом. Що не менш важливо, прийнятні ціни таки змушують звертатись до «Яскравої клумби» знову і знову.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here