Ліки від старіння давно винайшли, пластичні хірурги

0
329

Часи минають. А з ними – змінюються тенденції. Що раніше вважалось справою потаємною, сьогодні ні для кого не є секретом. Зірки шоу-бізнесу сповіщають у соцмережах про кожен зі своїх сеансів у пластичного хірурга, навіть – рекомендують найкращих лікарів. Фотографії «до» і «після» клініки краси розцінюються як досягнення, а не «жовті» плітки. А, що найважливіше, пластика вийшла за межі Голлівуду та стала доступною для кожного. Завдяки сучасним технологіям центру краси GRACE, гарантований результат не гірше ніж у селебріті.
Кажете, ліків проти старіння таки не винайшли? Якщо ви уявляєте, що лише одна пігулка зможе повернути молодість – це сюжет не історії майбутнього, а фентезійного фільму. Втім, рішення є. Пластична хірургія сьогодення настільки просунулась вперед, що стала не лише безпечнішою, але й неабияк «природньою».

Що важливо – не обов’язково кардинально змінювати свою зовнішність та додавати «пишних» форм. У кабінеті пластичного хірурга ви нарешті зможете позбутись своїх давніх комплексів. Підправити форму носа чи повернути повікам колишню молодість? У наш час такі процедури доступні та виконуються неабияк швидко.
Лише 30-60 хвилин – і у вас знову розкішний погляд. Блефаропластика – чи не найбільш популярна послуга у клініках краси. Адже виразні очі завжди вважались однією із найефектніших рис обличчя. До того ж, повіки слугують своєрідним відображенням вашого віку. Жодні дорогі креми та масажі не зупинять процес старіння. Лише пластика допоможе назавжди попрощатись із мішками під очима, зморшками чи розтяжками.
Втім, поспішати до першої кращої клініки також не варто. У руках недоспеціалістів ваш шлях до ідеалу може стати довгим та тернистим. Тож, на що в першу чергу слід звертати увагу у пошуках хорошої клініки?

  • Вузька спеціалізація лікарів. Успіх операції безпосередньо залежить від рівня професіоналізму лікарів. Лише вузькопрофільні хірурги можуть вважати себе експертами;
  • Можливість 3D-моделювання майбутнього результату операції. Лише так ви остаточно запевнитесь, чи варто лягати під лезо хірурга;
  • Хороший анестезіолог. Безпека – головний фактор кожної хірургічної процедури, пластика не виняток. Не полінуйтесь перевірити, наскільки досвідчена людина, що відповідатиме за безпечність вашої операції;
  • Якщо плануєте кілька операцій, краще їх провести одночасно. Центрів, що забезпечують такий комплексний підхід до клієнта не багато. Серед них – клініка GRACE;
  • Обладнання. Тут без зайвих слів. Зрозуміло, воно повинно бути якомога новішим та сучаснішим. На консультації у лікаря варто уточнювати такі речі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here