Напівсуха стяжка проти мокрої заливки підлоги – зрівняння

0
442

Кожен, хто бодай раз займався ремонтними справами, навіть найбільш незначними, знає, що до цієї справи підійти із недбалістю не вдасться. Компетентний ти у цьому чи ні, але обирати матеріали та методи повинен самостійно. Звісно, майстри будуть завжди схилятись до варіантів дещо дорожчих. Важливо: не дати зрозуміти, у чому ти профан.
Перед початком ремонту, незалежно від товщини гаманця, завжди варто у всьому розібратись самому. Особливо це стосується стяжки підлоги, без чого не обійдеться жоден ремонт європейського стандарту. У цьому вам завжди допоможе МастерПола5 та кілька простих порад, що врешті розставлять усі крапки над «і».
Що ж, у чому полягає перевага напівсухої стяжки над мокрою? Є три короткі складові: якість, швидкість роботи і час «висихання». І по кожній із них більш сучасний метод напівсухої стяжки досягає першості. Традиційна волога стяжка відзначається неабиякою міцністю та довговічністю.

Тим не менш, значно занижує її переваги суттєве підвищення вологості у приміщенні, бруд та потреба у додатковому вирівнюванні підлоги спеціальними сумішами. А також, із таким форматом стяжки не варто забувати про гідроізоляцію, особливо це стосується мешканців квартирних будинків.
На відміну від своєї «попередниці», напівсуха стяжка не потребує ні гідроізоляції, ні завершального вирівнювання – усе завдяки особливій технології. Проте навіть при наявності професійного обладнання далеко не кожному із першого разу вдається зробити таку стяжку самостійно. Так чи інакше, рішення є. Один дзвінок, професійна консультація, три дні роботи – та ваша ідеальна підлога готова.
Компанія «МастерПола5» уже як сім років успішно працює на ринку послуги. Позаду – 145 тисяч метрів квадратних стяжки. Уся справа у німецькій технології виготовлення та індивідуальному підході до кожного клієнта. Що цікаво, відлік ведеться від одного метра квадратного, що унікально для компаній подібного рангу.

Важливо: на офіційному сайті «МастерПола5» можна ознайомитись не лише із пропозиціями компанії, але й із робою її майстрів, відгуками щасливих клієнтів та низкою відео- та фотоматеріалів. У будь-якому разі, завжди можна звернутись до консультантів інтернет-магазину у випадку виникнення певних проблем чи додаткових запитань.
Чому саме «МастерПола5»? І чому саме напівсуха стяжка? Тут усе просто:

  • Цілковито безшумний процес роботи – ви та ваші сусіди знизу будуть в захваті;
  • Чистота та порядок навіть під час проведення стяжки, жодного бруду після;
  • Якщо ви мешканець багатоквартирного будинку, із перенесенням обладнання не виникне ніяких проблем. Усе компактно поміщається до ліфту;
  • Ви більше ніколи не будете затоплювати сусідів. Про сирість теж доведеться забути – навіть без додаткової гідроізоляції;
  • Лише 24 години – і можна ходити по стяжці, лише 7 днів – і продовжуйте ремонтні роботи;
  • Окрім чудової гідроізоляції, напівсуха стяжка забезпечує на додачу зниження рівня шуму у приміщенні;
  • Хоча це все рівно зрозуміло, але нагадати варто. Напівсуха стяжка – запорука ідеально рівної підлоги без зайвого клопоту. Відтак, лише один дзвінок може вирішити одразу кілька ваших проблем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here