Обираємо незамінний інструмент кожного дачника – бензопилу

0
360

Садовий сезон уже не за горами, а багатьох і досі хвилює, як врешті обрати бензопилу. Що цікаво, із цим запитанням зіштовхуються не лише початківці, але й більш досвідчені дачники. Якщо розібратись детальніше із видами приладу, рішення виявиться не таким вже й складним. Особливо, якщо із вибором допоможе Trudovik – магазин онлайн, що спеціалізується на вирішенні садових проблем.
За функціями, бензопили поділяються на побутові, напівпрофесійні і професійні. Хоча й усі мають орієнтовно однокову конструкцію, різниця між ними є. І тільки правильно підібраний інструмент стане для вас незамінним помічником при виконанні хатніх справ.

Якщо таки із деревиною вам доведеться працювати доволі часто і, можливо, ремонтні питання не до кінця вирішені – бензопила напівпрофесійного формату стане відповіддю на усі ваші клопоти. Стосовно характеристик, її вага ледь сягає п’яти кілограм, потужність від 2 до 3 кВт і почерговість зубців 3/8 дюйми. Такий вид інструменту забезпечує близько чотирьох годин безперервної роботи – щоденно. І побутові роботи для неї також не проблема.
Треба раз на сезон зрізати кілька гілок і часом розпилити невеличку колоду? У такому разі, не варто переплачувати за більш професійний формат. Побутова бензопила – саме те, що треба для догляду за садом. Її потужність не перевищує двох кіловат, вага до чотирьох кілограм та «крок» зубців лише 0,325 дюйми.
Чи не головна перевага непрофесійної бензопили – її конструкція. Оскільки вона забезпечує мінімальні вібрації при роботі. Відтак, навіть початківці зможуть користуватись бензопилою без жодних труднощів та характерних «відскоків». Хоча й часовий ліміт 40 хвилин, для любителів цього цілком достатньо. Як завжди, важливий ретельний догляд і прийнятні навантаження.

Ліс зрізують агрегатами потужності близько шести кіловат. Такою перевагою може похизуватись винятково професійна бензопила. Зазвичай, виробник її зміцнює надміцними сплавами, на додаток ще й до високопрофільних зубців. Попри такі яскраві характеристики, не поспішайте шукати цього «монстра» по магазинах. Не надто зручна вага та «норовливість» приладу відштовхує чи не кожного «лісоруба»-початківця. У домашніх умовах, як не дивно, така потужність буде тільки зайвою.
У будь-якому разі, консультанти інтернет-магазину Trudovik цілодобово раді допомогти у разі труднощів та підібрати найкращий варіант особисто для вас. Винятково перевірені бренди, висока якість товарів та прийнятна ціна. Після першого замовлення складно буде не звернутись до Trudovik знову.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here