Обираємо шкіряну куртку: на що слід звернути увагу

0
264

Натуральний матеріал – запорука надійності. Особливо це стосується виробів із хутра та шкіри. Вони не лише зігріють у холодну пору, але й стануть неабияк статусним елементом вашого гардеробу. Єдине проблема: як обрати річ, що прослужить далеко не один сезон.
Існує кілька простих правил, що не дадуть придбати фальшивку. Перше, на що слід звернути увагу – виробник. Канада, Великобританія, Італія, Фінляндія та Швеція входять до ТОПу світових постачальників шкіри. Власне до перевірених досвідом брендів і звертається Мегамех.
Хоча й доволі часто такі більш бюджетні варіанти, як Туреччина та Корея, нітрохи не поступаються у якості. Варто остерігатись хіба що етикетки «Made in China».

Якій шкірі варто надавати перевагу? Якщо мовиться про акуратний зовнішній вигляд, краще пригледітись до овечої та телячої шкіри. Найміцнішими ж вважаються куртки із бика або буйвола. Натуральність визначити теж не складно. Навіть підпалювати нічого не доведеться.
Справжня шкіра вбирає воду і гладка на дотик – на цьому все. Втім, завжди легше відгородити себе від проблем із пошуками якісного шкіряного виробу та звернутись до інтернет-магазину.

Перевірений представник Мегамех не лише гарантує пошиття куртки за усіма стандартами якості, але й повернення товару упродовж 14-ти календарних днів у разі виявлення дефектів. Зовсім не дивно, що репутація для інтернет-магазину із майже 10-річним досвідом на ринку надзвичайно цінна. Зважаючи на те, що лише один непримітний і не надто схвальний відгук у мережі може добряче понизити рейтинги продажів.
До слова, замовлення бажаного товару на офіційному сайті магазину Мегамех проходить без жодних труднощів. Доставка та оплата здійснюється у будь-який зручний для вас спосіб, за винятком індивідуального пошиття. Окрім оптової купівлі, завжди можна знайти чудові пропозиції за не менш чудовою знижкою, неприпустимою для «стаціонарних» магазинів.
Отже, чому саме Мегамех?

  • Надійність, перевірена часом – 10 років на ринку натуральних виробів;
  • Широкий асортимент. Інтернет-магазин пропонує різноманітні види виробів із хутра та шкіри, а також – відповідні аксесуари;
  • Постійна категорія «Розпродажі», де завжди можна знайти хорошу пропозицію за найнижчою вартістю;
  • Можливий обмін та повернення, усе згідно законодавства України;
  • Індивідуальне пошиття на замовлення, що задовольнить клієнтів будь-яких розмірів та вподобань;
  • Консультанти сайту цілодобово раді допомогти у разі труднощів при виборі товіру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here