Обираємо смарт-годинник правильно: ТОП незамінних порад

0
382

Перед тим, як ми щось купуємо, ми звертаємо увагу на особливості девайсу, його переваги та недоліки. Особливо якщо це стосується такого сучасного гаджета, як смарт-годинник. Усі чули про нього, дехто навіть вже встиг поносити це надбання ХХІ століття. Втім, далеко не кожен усвідомлює усієї глибини інноваційності смарт-годинника. Особливо ті, що розцінюють його за гламурний аксесуар і тільки.
Так склалось, що звичні наручні годинники завжди вважались ознакою статусу та престижу. Втім, чи змінилася дійсність із появою розумних годинників? Із безцінною класикою поки не може посперечатись жодна із моделей смарт-годинників. Втім, якщо порівнювати звичайний годинник не за тисячі доларів і годинник формату смарт – перевага буде на боці другого.
Хоча, за переконанням фахівців у галузі інновацій, зовсім скоро звичайний механічний годинник опиниться у категорії антикваріату, а от розумні годинники почнуть конкурувати між собою за класову першість. Але на цей час таки доведеться зачекати. А поки слід негайно зробити крок у напрямку майбутнього – смарт часы в Бишкеке.

Як обрати смарт-годинник?

Сьогодні на ринку смарт-годинників пропозиція впевнено мчиться за попитом. Розмаїття моделей настільки широке, що годі й розбиратись. Але ми з вами таки спробуємо з’ясувати, які функції є буквально таки незамінними для розумного годинника. Та й чи є такі, без яких можна обійтись.
Чому ж люди усе частіше надають перевагу саме годинникам типу смарт? Перш за все, більше не доводиться шукати телефон по кишенях, щоб взяти слухавку. Це можна зробити за допомогою вашого годинника! Також смарт-годинник відкриває вам доступ до мережі Інтернет. А тут вже вам вирішувати, як застосовувати цю можливість.
Розумний годинник може стати вашим фітнес-браслетом, сповіщаючи вам про пройдену відстань, кількість кроків, скачки тиску та навіть температуру тіла. Досі не вражає? А як вам таке: розумні годинники навіть здатні вираховувати ваші витрати калорій та швидкість руху. Такий девайс стане при нагоді під час тренувань у спортивному залі. Гадаю, про сповіщення часу говорити не варто, так?

А ще смарт-годинник здатний керувати вашим смартфоном. Тож, можете без проблем регулювати музику у навушниках чи то користуватись GPS-навігацією. Не менш важлива функція – контроль дитини. Лише купуєте своєму дітлаху такий модний девайс і стежите, щоб він не потрапив до халепи за допомогою спеціального чіпу, що пов’язує годинник батьків та дітей. Ба більше – ви навіть можете прослуховувати, що відбувається довкола дитини.
Зрештою, наскільки потрібні ті чи інші функції смарт-годинника вирішувати вам. Звісно, на це і впливає цінова категорія. А поки ви думаєте, варто замінити застарілий формат годинника на новий чи ні – інші уже впевнено рухаються у ногу із часом. Рухайтесь і ви!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here