Обираємо телефон – критерії, на які варто звернути увагу

0
419

Ні для кого не секрет, що найочевиднішою характеристикою людини ХХІ століття є модний гаджет. Він визначає все – соціальний статус, особистісні якості та, як не дивно, рівень освіченості. Адже наявність смартфона давно переросла із «показника крутості» у щось більше, у можливість постійного доступу до невичерпної бібліотеки знань.
Останні новини України та світу, наука та історичні відомості, мистецтво і, навіть, особисте життя давніх знайомих – так, сучасний телефон існує не лише «аби телефонувати». Як би парадоксально це не звучало. Основною функцією смартфонів уже давно стала участь у «віртуальному житті».
Здавалось би, потрібний винятково доступ до інтернету. А так, згодиться будь-яка модель. Знає чи не кожен, що ні. Для того, щоб сповна користуватись надбанням сучасних технологій, необхідно звертати увагу на найбільш «хітові» моделі. А ще, не шкодувати кількох незайвих тисяч на перевірений бренд. Коли мовиться про електроніку – економія діє у протилежному напрямку.

Не перший рік цим «перевіреним брендом» залишається Apple. Відтак, славнозвісний iPhone користується популярністю по всьому світі. Що цікаво, незалежно від новизни моделі. Не зважаючи на те, що ринок буквально таки вразив вихід «десятого айфона», споживачі не припинили купувати «сьому» модель менш активно. Радше навпаки, багато хто зазначає, що саме iPhone 7 Plus став найкращим втіленням усіх переваг виробника.
Насамперед, це перша модель телефону від Apple, що цілком захищена від води та пилу. Тож, iPhone нарешті став не тільки надійним, але й довговічним. Друге, на що необхідно звернути увагу при купівлі модного гаджета – акумулятор. «Сьомий» iPhone у цьому не пасе задніх. Максимально потужна та, водночас, економна енергетичність моделі не підведе навіть при «екстремальних» ситуаціях.

У будь-якому разі, при першому погляді усі звертають увагу на якість дисплею. Із айфоном тут проблем не виникне. Так, кінематографічна світлопередача можлива, «ефект реальності» теж. До того ж, у «сьомої» моделі від однойменного бренду представлена також нова та неабияк зручна функція – 3D-Touch. Вона забезпечує тактильне відчуття від кожного дотику, за різної інтенсивності.
Не для кожного у ТОПі важливості, але з часом приходить момент, коли гучність звуку таки необхідна. Буде це «затишна» вечірка у дружньому колі, чи музичний супровід у домашньому спортзалі. Так чи інакше, динамік із можливостями портативної колонки завжди стане при нагоді. Чим може похизуватись власне iPhone 7 Plus.
Останнє і не менш важливе. Де придбати? Найбільш доцільним рішенням, як і завжди, стане інтернет-магазин. Точніше – Техно Еж. Для покупців із більш традиційним баченням на шопінг, компанія пропонує «живі» точки у десяти містах України. Вагаєтесь між багатьма пропозиціями і беззаперечною надійністю? Надайте перевагу другому та залиште можливість переплачувати тим, для кого ціна не важлива.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here