Основні переваги смартфону Samsung Galaxy S10е

0
181

Не всі знають, що літера е в назві означає слово essential, тобто істотний. Це показує, що тут є всі переваги більш дорогих моделей Galaxy S10 та S10 +, причому за нижчою ціною. Ви отримуєте екран 5,8 дюйма, такі ж дві основні задні камери, роботу без розетки протягом повного дня, трохи вищі показники і сканер відбитків всередині екрану. Це цікавий компроміс, який Samsung пропонує у відповідь на існування апарату iPhone XR .
Також смартфон Galaxy S10e приносить з собою флагманські риси для нової аудиторії. Апарат помітно дешевший в порівнянні з Galaxy S10 та Galaxy S10 +.
Лінійка Galaxy S завжди йшла в ногу з конкурентами. У тому числі і в плані постійного зростання цін на них. У відповідь на це Apple розширила свою пропозицію і представила більш бюджетну модель, яку 9 з 10 читачів все одно назвуть занадто дорогою. Не дивно, що Samsung вирішила зробити те ж саме на Android.
S10e не має кількох характеристик більш дорогих моделей. Однак, всі основи тут такі ж. Наприклад, такий же потужний процесор, основні камери, наявність роз’єму для навушників.

Смартфони Samsung і Apple мають різні можливості та інтерфейси, у кожного з них є свої віддані шанувальники. Якщо ви шанувальник Samsung, то вибирати треба буде між дешевшим Galaxy S10e і більш дорогими моделями S10 та S10 +.
Одна з переваг Galaxy S10e відсутня у більш дорогих моделей. А саме невеликий розмір. Діагональ складає 5,8 дюйма, корпус 142,2 х 69,9 х 7,9 мм. Такий апарат легше тримати однією рукою. Цей апарат привабливий для тих, хто не любить великі смартфони. Він важить лише 150 грам, менше двох інших флагманів Samsung.
Можна сказати, що Galaxy S10e є зменшеною копією інших моделей Galaxy S10. У нього скляні задня і передня панель та алюмінієва рамка між ними. Екран плоский, у нього немає серйозних вигнутих країв як у більших побратимів. Через це апарат виглядає не таким преміальним, як вони.

Рамки навколо екрану ширші, але не можна сказати, що корпус значно товщий. iPhone XR на тлі двох моделей iPhone XS помітно товщий, ніж Galaxy S10e в порівнянні з двома іншими моделями. Задня сторона досить чиста, кути округлені, краї теж. Камера трохи виступає за межі корпусу. Апарат виглядає і відчувається як флагман, колірні варіанти не поступаються двом іншим моделям. Є рожевий, чорний, синій, білий, жовтий і зелений кольори.
Додаткова камера 16 Мп має ширококутний об’єктив з полем огляду 123 градуси та апертурою f / 2.2. Це стане в нагоді, коли ви наближаєте об’єкт зйомки або знімаєте широкі сцени.
Samsung виконала вражаючу роботу з програмним забезпеченням. Вона дозволяє миттєво і плавно перемикатися між різними камерами, збільшувати та зменшувати зображення.
Всі камери на різних смартфонах лінійки Galaxy S10 однакові. Таким чином, навіть на самому дешевому Galaxy S10e знімки будуть не менш вражаючі, ніж на більш дорогих моделях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here