Основні переваги та особливості крафтового пива

0
294

Крафтове пиво (від англ. Craft brewery – реміснича пивоварня) – це пиво, вироблене невеликими приватними пивоварнями, які дотримуються традиційних рецептів. Сам термін «крафтового пивоваріння» був запропонований в XXI столітті Об’єднанням американських пивоварів (англ. Brewers Association).
Особливості крафтового (ремісничого) пивоваріння
Коли стандартний асортимент великих виробників перестав задовольняти потреби масового споживача, прийшов час невеликих приватних броварень. У них є ряд переваг перед великими пивними заводами:
– близькість до споживача дозволяє швидше і з меншими витратами виявляти потреби покупців;
– можливість в найкоротші терміни змінювати асортимент продукції, підлаштовуватися під мінливі пристрасті рядового покупця;
– відсутність витрат на рекламу або їх сильне обмеження.
З визначення, даного товариством американських броварень, стає ясно, що ремісничі пивоварні – це не просто маленькі фірми, що виробляють малі обсяги продукції, а це особлива філософія роботи, коли те, що ти робиш, має бути більш високої якості, ніж у конкурентів. Крафтова пивоварня повинна відповідати таким умовам (згідно Об’єднанню американських пивоварів):
1. Пивоварня повинна бути малою і виробляти не більше 703,8 млн літрів пива в рік.
2. Пивоварня повинна бути незалежною. Це означає, що не менше 75% капіталу пивоварні має перебувати у її у власності.
3. Пивоварня повинна бути традиційною. Це означає, що велика частина алкоголю в пиві повинна бути отримана і заснована на традиційних і новаторських інгредієнтах та їх ферментації.
Після того як ви дізнались що таке крафторве пиво, можна прочитати про найбільш відомих сорти.

Пейлі ель
Хмельовий смак від середнього до сильного повинен відображати характеристики американського хмелю з цитрусовими, квітковими, смолистими, сосновими або фруктовими властивостями.
Індійський Пейлі ель
Має виражений до інтенсивного хмільний аромат, який може бути отриманий з американського, англійського і / або благородного хмелю. Більшість версій сухо охмелене і можуть мати додатковий смолистий або трав’яний аромат, хоча це і не є абсолютно необхідним. Слабка фруктовість прийнятна, але необов’язкова.
Барлівайн
Дуже насичена і інтенсивна солодового. Хмільовий характер помірний до агресивного і часто відображає цитрусові або смолисті американські сорти (хоча можуть використовуватися інші сорти, такі як квіткові, землисті або пряні англійські сорти або суміш сортів). Має сильний, інтенсивний солодовий смак зі значною гіркотою. У смаку помірно низька до помірно високою солодове солодкість, хоча фінал може бути від декілька солодкуватого до вельми сухого (в залежності від витримки).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here