Перманентний макіяж: що варто робити, а що ні

0
358

Перманентний макіяж – штука дуже небезпечна, тут або пан, або пропав – в прямому сенсі. У разі невдачі ти не зможеш змити татуаж і з цим доведеться або жити, або видаляти лазером, що затратно і болісно. Ми вирішили розібратися з питанням і з’ясувати, на які види перманентного макіяжу все-таки варто зважитися, а про які краще забути назавжди.
Один з видів перманентного макіяжу, який дійсно варто спробувати: тонка стрілка над повіками. Тільки уявіть, вам більше не доведеться самим малювати стрілки, а очі завжди будуть виглядати трохи підфарбованими.
Тут головне не переборщити і зробити саме тонку стрілку, вона не буде заважати тобі підмалювати очі як завгодно, та якщо ви хочете більш виразні стрілки, просто домалюйте їх звичайним способом. Все для перманентного макіяжу, цікаві та різноманітні палітри ви можете знайти на Perma Blend Палитра.
Як це робиться: спочатку майстер намалює стрілку олівцем. Ви зможете підкоригувати форму та вирішити, яка саме ширина і гострота кінчика вам підходить. Потім хороший майстер обов’язково знеболить шкіру спеціальним кремом – деякі цього не роблять. Потім наноситься красивий перманентний макіяж спеціальною машинкою. От і все. Процес займе близько півгодини, не більше. Варто враховувати, що очі обов’язково набрякнуть, але вже через 2-3 дня все буде виглядати відмінно.
Такий татуаж може триматися дуже довго в залежності від якості барвника і типу шкіри, але зазвичай раз в 5-6 місяців рекомендується робити корекцію.
Татуаж брів – процедура дуже спірна, тому що 90% результатів виглядають неприродно і часто тільки псують обличчя своєї власниці. Можливо вам доводилось бачити масу таких варіантів, і на думку щоразу приходять не самі приємні асоціації.
Якщо ж у вас дуже світлі, майже невидимі брови, то підійдіть до цього дуже серйозно, шукай перевіреного майстра, робіть тільки 3D-татуаж, що імітує волоски та найголовніше, вибирайте природний відтінок фарби, всього на 1-2 тони темніше твого волосся.
Відразу нагадаємо, що перманентний макіяж губ може дійсно допомогти тим, у кого помітна диспропорція губ і нечіткий контур. Варто зазначити, що процедура досить болюча, навіть якщо майстер знеболить губи. Саме місце дуже чутливе, так що неприємні відчуття швидше всього будуть.
Татуаж губ створює новий контур, що нагадує підводку олівцем. У чому його істотний недолік? Губки “бантиком” здаються ніби намальованими за трафаретом, і виглядає це дещо вульгарно. Відтінок контуру часто здається трохи темніше природного кольору губ, всі прекрасно знають, що м’яко кажучи це не показник гарного смаку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here