Потрібні “швидкі гроші”? Ломбард як альтернатива банківським кредитам

0
202

У житті кожного приходить момент, коли гроші потрібні негайно, а позичити ні в кого. Чи не одразу виникає проблема, де заручитись фінансовою допомогою. Банки вимагають цілу купу папірців, на оформлення яких потрібен час, якого у вас немає. А ще офіційне працевлаштування та чудова кредитна історія – подібними речами може похизуватись далеко не кожен. Але що робити, якщо ситуація вимагає конкретних та швидких рішень?
Відповідь є, і це ломбард. На жаль, у більшості із цим словом виникають прикрі асоціації. Не виключено, що у цьому зіграв значну роль медіапростір, що постійно товкмачить, ніби як у «швидких грошей» завжди повинні бути свої підводні камені. І, так, вони є. Якщо звернутись до ненадійного ломбарду, проблем може виникнути більше, ніж до позики. На щастя, із «Кредитоном» подібних проблем не повинно бути.
Мережа ломбардів у Мінську пропонує швидкі гроші без поручителів та марудних оформлень документів. Вам не доведеться нічого пояснювати, ба більше – розкривати кредитну історію та інші особисті дані. Лише застава за найвигіднішу для вас вартість, з умовою викупу чи без. Що цікаво, «Кредитон» не обмежується винятково ювелірними виробами. Він також приймає різні види техніки: від комп’ютерної до побутової. А ще – будівельні інструменти. Неодмінно щось таки у вас знайдеться.

Професійні оцінювачі майна неодмінно встановлять найвигіднішу вартість ваших цінних речей на ринку ломбардів. Звісно, завжди останнє слово за вами. Але, що не менш важливо, відсоток застави теж мінімальний. Ще одна річ, яка турбує чи не кожного після пропозиції з ломбардом – безпека. І тут «Кредитон» є одним із лідерів пропозиції, забезпечуючи своїх клієнтів надійним сховищем без жодних переплат за збереження.
Безумовний «плюс» – майже п’ять років на ринку. Лише щорічно мережа ломбардів «Кредитон» видає понад вісімнадцять тисяч позик, 96% з яких отримують найвищу із запропонованих сум, порівняно із конкурентами. Відтак, надійність стала чи не основним критерієм діяльності ломбарду. А ще – максимально спрощена система видачі позик. «Кредитон» – нове слово в індустрії ломбардів.
На завершення, чому саме «Кредитон»?

  • Тут кажуть «так» частіше, зважаючи на ширший спектр інтересів;
  • Приймають не тільки ювелірні вироби, але й будь-які інші цінні речі;
  • Без жодних перебільшень, найбільш сучасна мережа ломбардів у Білорусі;
  • Професійна оцінка товарів, найвигідніша для клієнта;
  • «Швидкі гроші» без жодних папірців.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here