Розширити можливості екрану в один клік: що таке Airtame

0
265

В еру нових технологій нездійсненні мрії минулого стали реаліями сьогодення. У наш час годі й замислюватись про існування бодай яких-небудь кордонів, що вже казати про бар’єри комунікативні. Не складе жодних труднощів підтримувати зв’язок із близькими на відстані тисячі кілометрів і, що не менш важливо, можливості інтернету поширюються не лише на справи особисті.
У мережі існують не тільки так звані «юзери», але й ті, що прагнуть цим безтурботним користувачам інтернету щось продати. Розміщувати пропозиції у мережі уже всі навчились, наступний крок –  змусити клієнта купити. І поки всі згадують, як зараз «по-модному» називають інтернет-продавця, варто звернути увагу на інше. Не так давно можливості екрану стали ширшими. Так, Airtame вже доступний і в Україні.

«Продавати» себе чи свій продукт треба вміти.  І не тільки з точки зору психології маркетингу, але й з боку сучасних технологій. Згідно з дослідженнями, компанії витрачають близько десяти відсотків кожної зустрічі на вирішення технічних питань. Не будьте такою компанією. Йти в ногу з часом необхідно, щоб вижити серед натовпу конкурентів.
У чому полягає перевага того, хто користується Airtame? Насамперед, його гаджети нарешті набули вигляду більш сучасного, аніж ті «ящики» із купою потрібних і не потрібних проводів. Друге – постійний доступ до ПК. Про подібне годі й було мріяти, сьогодні ж це потроху стає частиною буднів. Що цікаво, подібну можливість можна використовувати не тільки в цілях особистих, Airtame також може стати незамінним інструментом вирішення проблем у бізнесі.

Більше не доведеться витрачати час на зустрічі особисті, оскільки якісна презентація продукту може відбуватись і в дистанційному форматі. Це не тільки заощадить зусилля і час, але й дасть змогу на порядок збільшити кількість тих же презентацій. І, що не менш важливо, із Airtame легше вдаватиметься підкорювати освітні вершини, оскільки процес навчання може стати комфортнішим та більшою мірою індивідуальним – важливо лише, щоб і учень, і викладач прийняли рішення на користь технології Airtame.
Повернемось до більш нагального. Що ж таке Airtame у двох словах? Це можливість. Airtame буквально таки розширює горизонти вашого екрану. По-перше, забезпечує зв’язок між ПК і гаджетами. Друге – надає змогу спільно використовувати екран. Чи то для тієї ж презентації, чи у цілях навчання, чи для дистанційного використання свого комп’ютера. У будь-якому разі, попереду будуть лише ті, що йтимуть на крок швидше, аніж інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here