Що робити, якщо слот заблокований – покрокова інструкція

0
208

Чи не з кожним смартфоном траплялось подібне. Ви раптово чи з певних обставин вирішуєте змінити мобільного оператора, встановлюєте нову SIM-карту на телефон і, в результаті, слот заблоковано. Хто би міг подумати про подібне за часи так званих «кнопочних» телефонів. Зараз це реалії сьогодення із якими, як переконує більшість, неможливо боротись. Погоджуєтесь? Якщо врешті надія на успішний процес заміни оператора є – читайте нижче.
Першим, що слід зробити у подібній ситуації – так це розібратись, що таке мобільні слоти, які їхні види та чи можна їх врешті замінювати. Найпоширеніша відповідь від «фахівців» служби підтримки: ваш смартфон налаштований на одного оператора і про його заміну не може йти і мови. Друге, що вам варто зробити – це покласти слухавку та ознайомитись із більш змістовною інструкцією.
Перед тим, як перейти до розблокування, варто розібратись із двома аспектами. Насамперед, варто визначити сутність процесу розблокування слоту. Другий крок, не менш важливий – з’ясувати, чи справді ваш мобільний заблокований. Розблокування слоту – процес введення сгенерованого під нагальну потребу коду за допомогою віртуальної клавіатури смартфона. Звучить зарозуміло, але, в дійсності, для спеціалістів це не складе жодних труднощів.

Необхідно тільки зняти обмеження, накладене оператором чи продавцем телефона. Тобто – це всього лише процес, що дозволяє отримати можливість на використання будь-яких операторів. І, звісно, якщо ви не фахівець, краще не втручатись до роботи вашого пристрою та віддати справу в руки професіоналів. Єдине, що вас повинно зупиняти, це відповідь: «Із цим нічого не поробиш».
Рухаємось далі. Як визначити, що телефон і справді заблоковано через слот? Загляньте в документи вашого гаджета та перевірте, чи не зустрічається там слово «розблокований». Якщо ви його таки знайдете, будьте певні, заміна оператора аж ніяк не загрожує вашому телефону. Щоб цілком запевнитись, можна й до оператора звернутись. Згодом, якщо все йде успішно, можете замінити слот самостійно. Тільки після виконання цієї процедури ви остаточно зрозумієте, чи розрахований ваш телефон на інших мобільних операторів, чи ні.
Далі про особливості розблокування. Порада перша: ні в якому разі не варто завантажувати ніяких шахрайський додатків на телефон. Навіть якщо продавці запевняють, що це безкоштовно та дієво. У дійсності, нічого подібного не існує. А варіантів розвитку подій є два. Нічого не зміниться, що у кращому випадку. У протилежному разі, ваш смартфон остаточно вийде з ладу через перенасичення вірусами. Тож, будьте готові, що ваших збережених даних ви більше не знайдете.

Із цілком безпечних та, що важливо, легальних способів можна виокремити наступні:

  1. Зверніться до оператора. Найчастіше заблокований слот вимагає простого підтвердження у вигляді IMEI – міжнародного коду-ідентифікатора із 15 символів. Його ви можете відшукати самостійно, у налаштуваннях телефону. І тільки після того, як ви зачитаєте цей код оператору, він надасть вам спеціальний PIN-код, завдяки якому ваш пристрій повернеться в норму;
  2. Розблокуванням ви можете зайнятись і самостійно. Для цього потрібно ретельно ознайомитись із інструкцією вашого смартфона та зрозуміти процеси функціонування слотів.

В іншому разі, варто врешті звернутись до спеціального сервісу з ремонту телефонів. І (важливо!) звертайте увагу на репутацію та досвід, адже і в цій сфері шахраїв більш ніж вдосталь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here