Що варто знати про Чорну п’ятницю

0
163

До старту масових розпродажів – “чорної п’ятниці” і передноворічних знижок – ще місяць. Але багато столичних бутики вже приступили до міжсезонний розпродаж і пропонують знижки до 30% на деякі товари, а також різні акції і програми лояльності. “Вести” з’ясували, де зараз можна купити обновку за зниженою ціною.
Найвищі знижки покупці отримають під час “чорної п’ятниці”, яка пройде 29 листопада. У цей час більшість магазинів, включаючи і інтернет-майданчики, надають знижки до 70% на певний асортимент. Але щоб купити товар за вигідною ціною, потрібно проявити кмітливість і в числі перших зайти в магазин або зробити покупку онлайн. У нинішньому році на просторах України Чорна п’ятниця офіційно розпочнеться 29 листопада, при цьому, традиційно, шопитися можна буде як “фізично”, так і онлайн.
Друга хвиля розпродажів, в якій візьмуть участь всі магазини, почнеться за два-три тижні до новорічних свят. У цей період більшість магазинів знизять ціни на 30-50%. Найбільші ж знижки – до 70% на весь асортимент – спостерігатимуться вже в кінці сезону, в лютому. Магазини почнуть розпродавати залишки перед тим, як повісити на вішалки весняний одяг.
Торгових точках необхідно позбутися від залишків, а також виручити за одяг гроші. В іншому випадку їм доведеться чекати до наступної зими. Розпродати зимову колекцію навесні і влітку майже нереально. Найкраще в таких випадках користуватися інтернет-замовленнями, які надає кожен магазин. Можна вибрати кілька вподобаних товарів, розмістити заявку на сайті і вказати, в яку торговельну точку привезти замовлення.
Перевага цього методу в тому, що платити за доставку продукції не потрібно. Зате можна заощадити кілька годин свого часу на безцільних походах по магазинах. Вирішили в цьому році теж взяти участь в дійстві? Тоді бажаємо відчути всю повноту шопінгу і отримати максимум задоволення і вигоди від покупок. Будьте обачними та робіть свої покупки правильно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here