Стабілізований мох як вдале та модне доповнення інтер’єру

0
531

Тенденції сьогодення зухвало переконують, що мода на «еко» ще довго не зникне з горизонту. Особливо це стосується облаштування оселі. Дизайнери інтер’єрів усе частіше звертаються до природних матеріалів, а штучні радше відносять до категорії «низькопробності». Втім, попри переконання більшості, облаштувати дім за допомогою природних матеріалів може обійтись у доволі таки демократичну суму.
Порада перша: під час ремонту варто дотримуватись стриманої та «натуральної» кольорової гами. З матеріалами та фактурами теж варто бути обережним. Загалом, чим більше простоти та дерева – тим краще. Але що робити, якщо на ремонт бракує ресурсів, але у ногу з часом йти хочеться… Порада друга: більше рослинності.

І щоб не перетворити дім на оранжерею чи то «бабусину дачу», варто таки дотримуватись мінімалізму при виборі рослин. Актуальним рішенням може стати стабілізований мох. Не зважаючи на неординарну структуру цього виду моху, він врешті залишається природним та екологічним. Але, попри наявність кореневої системи, стабілізований мох є рослиною вкрай невибагливою. І навіть якщо ви серед тих, кому ніяк не вдається виростити кактус – цей елемент рослинного декору саме для вас.
До того ж, вам не доведеться обмежуватись відтінками зеленого. Стабілізований мох можна обрати цілковито будь-якого кольору. І за найкращою вартістю та якістю в Україні його можна придбати на сайті https://eflora.com.ua/onlajn-magazin/syr-e/stabilizirovannyj-moh.
Серед інших переваг стабілізованого моху варто виокремити низькі витрати на його догляд, відсутність вимог кліматичних та універсальність в дизайнерському використанні. Іншими словами, стабілізованим мохом можна декорувати не тільки інтер’єр внутрішній, але й фасади будинків.

Що не менш важливо, стабілізований мох буквально довговічний. І все завдяки використанню спеціального розчину, що цілком замінює рослині природне середовище та воду. Втім, про безпеку для здоров’я людини хвилюватись не варто. Цей розчин цілком екологічний та не містить ні хімічних сполук, ні токсинів. Тож, його можна використовувати також для декору дитячих кімнат.
Окрім експлуатації моху у розрізі інтер’єрів, ця рослина неабияк вдало виглядатиме у ролі декору весільного чи на інших урочистих церемоніях. Варто тільки обрати потрібний колір, фактуру і, звісно, кількість стабілізованого моху. На щастя, у рамках онлайн-магазину це не складе жодних труднощів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here