“Та що ви знаєте про Синютку!”: у найбіднішого політика найбагатша дружина

0
251

За крок до очікуваних парламентських виборів усі гуртом подались розбирати «брудну білизну» своїх опонентів. Хоча й серед ворогуючих кандидатів нерідко прослідковуються надто вже й гучні та популістські спроби заплямити репутацію один одного, журналістські дослідження працюють у режимі більш прозорому. Зрештою, для пересічного українця не складе жодних труднощів самостійно усвідомити, на чиєму боці правда.
Варто висловити подяку тим, хто одного дня взявся за затвердження закону про обов’язковість електронних декларацій доходів. Не минуло багато часу, як перед кожним виборцем постала можливість послідкувати за результатами корупційних схем горе-кандидатів через прозору ширму задекларованих статків. Зрештою, і в цьому питанні винахідливі крадії державного бюджету знайшли хитрий обхід.
Але й «нові схеми» виявилось не складно визначати. Варто лише взяти на замітку кілька прізвищ та простежити, на кого політики переписують своє майно. На превеликий жаль довірливих виборців, Олег Синютка, колишній губернатор Львівської області, і той не залишився без кількох скелетів у шафі (до речі, антикварній). POLITEKA вмить відшукала «і кіл, і двір», про які скромний урядовець вирішив не згадувати.

Станом на 2015 рік, Олег Синютка не володів ні метром квадратним нерухомості, що вже про транспортний засіб думати. Його дружина, у свою чергу, приданим обділена не була. Скромна викладачка Львівської Політехніки мала автівку та 50% площі Івано-Франківської квартири. Вражає? А ви певно й не знали, наскільки скрутно у період війни доводилось львівським губернаторам.
Далі цікавіше. Лише за три роки політичної діяльності сім’я Синютків значно примножила свої статки, що почали вимірюватись у мільйонах та у валюті іноземній. Але, як пояснюється, уся справа у співпраці Наталії Синютки із європейськими університетами. Хоча й, зважаючи на декларацію, Олег таки почав жити краще.

Годі й заперечувати, наскільки «з розумом» Синютка фіксував свої доходи у щорічних деклараціях. Разом з тим, політик також неабияк вдало пояснює, звідки врешті беруться настільки приголомшливі суми у його сім’ї. Але кілька речей донести до своїх виборців пану Олегу не під силу.
Перше – нецільове використання коштів у період «Євро-2012». Друге – вкрай бюджетні польоти на приватних літаках. Третє і чи не найбільш підозріле – земельні ділянки, які екс-губернатор Львівщини буквально таки роздає виборцям. Усе виглядало би достойно, якби не імена щасливчиків, що так і не з’явились у ЗМІ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here