Троянда Кордана: таємниці “вічного цвіту” для садівників

0
527

Зима виснажує кожного. Не лише браком тепла чи світла, але й відсутністю кольорів. Зоровий авітаміноз приходить майже одразу, коли тане перший сніг. З дня на день чекати весни – немов з моря погоди, не результативно. Створити сад у власній же оселі можливо, якщо знайти «правильну» рослину. А, що ще важливіше, дотримуватись усіх рекомендацій по догляду.
Найкращим варіантом як і для саду, так і домашнього затишку стане тендітна троянда Кордана. Класична мініатюрна троянда, що не поступається пишністю «звичним» бутонам. До характерних її ознак також можна віднести рясне цвітіння та по-особливому вишукану форму.
Ні для кого не секрет, що троянди по своїй сутності неабияк примхливі рослини. Особливо це стосується цвітіння у кімнатних умовах. Але, якщо ретельно слідувати рекомендаціям, троянда Кордана прикрашатиме вашу оселю не один сезон.

Де можна вирощувати? У горщику та в будинку, у ролі «бордюрних» рослин, для живоплотів. Здавалось би, відсутність запаху троянди можна одразу відносити до «мінусів». Така особливість як ніколи доречна для вирощування в оселі, адже мінімізує можливість алергічних реакцій.
Що стосовно ботанічних характеристик, кущ троянди Кордана невеликий за розмірами, максимальна висота – 30 см., густота прийнятна. Листя теж не відзначається значними розмірами. Цвіт з’являється наприкінці весни та може протриматись до кінця осені. Звісно, за умови правильного догляду. Серед кольорової гами, троянді Кордана властиві бутони білого, рожевого та жовтого кольорів.
Будьте готові до розчарування – у стаціонарних магазинах не вся продукція якісна. Відтак, варто знати, як обрати. Інакше труднощів у майбутньому не уникнути. Сяюче темно-зелене листя, що міцно тримається на стеблі – в інакшому випадку, кущ варто відкласти вбік. Білий наліт свідчить про пошкодження покровів. Чорні та коричневі плями – про появу грибкових інфекцій.
У будь-якому разі, завжди легше замовити онлайн та уникнути зайвих турбот. Єдина порада: тільки-но рослину доставлять, варто негайно зняти упаковку та промити троянду під теплим душем, щоб знешкодити павутинного кліща й інших шкідників.

Троянда вразлива до змін. Але, одразу після придбання рослини, слід її пересадити до більшого горщика. Усе просто: добре зволожену рослину слід обережно витягнути із попереднього горщика, очистити коріння від старого грунту та ретельно його оглянути на можливість захворювань. Грунт утрамбовувати усе надійніше із кожним шаром. Згодом – на кілька днів залишити рослину у затінку.
Так чи інакше, із усіма іншими запитаннями стосовно придбання та вирощування троянд легше одразу звернутись до «Fermer.blog». Питання по догляду та температурному режимі, розмноженні рослин та виборі добрива ви зможете вирішити на одному порталі, цілодобово та онлайн.
Ба більше – на однойменному сайті ви знайдете поради при будь-яких проблемах дачника. «Fermer.blog» також розповідає, як вирощувати птицю, займатись бджільництвом та облаштувати власну грядку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here