Туристичний шопінг онлайн – де і як придбати “лейбли” задарма

0
201

Нерідко основною метою мандрівки за кордон є власне придбання брендових речей за вигідну вартість. Подібна тенденція вкрай нагальна у час, коли пересічний українець може дозволити собі річ із лейбом винятково у так званих «стоках» чи «аутлетах». Втім, навіщо чекати запланованої відпустки у Європі, якщо модний одяг іноземних виробників можна придбати не виходячи із власної оселі.
Найчастіше українського туриста за шопінгом можна застати у Польщі. Там і ціни не кусаються, і їхати до Варшави чи Кракова не так вже й далеко. Але навіть у рамках цілеспрямованих «закуп» виникають трабли. Чи то запланували мандрівку не в сезон знижок, чи приїхали тоді, коли усе з полиць розібрали. Знайомо? Якщо так, то вам більше не доведеться тинятись Європою у пошуках бюджетних покупок.
Відпочинок і тільки, а шопінг – вдома. Разом із сервісом онлайн-покупок myMeest акції в магазинах Польщі будуть доступні 24/7. Ба більше – сидячи перед монітором комп’ютера чи із смартфоном у руках ви зможете обрати найвигіднішу для вас пропозицію, а не обирати з того, що залишилось після розпродажу. Єдине, що для цього потрібно – оформити підписку і щодня дізнаватись про акції, вигідні пропозиції та новини європейського онлайн-шопінгу.

У чому переваги шопінгу онлайн? Перше – під час усіх наступних мандрівок ви будете відпочивати, а не витрачати час на виснажливе тиняння магазинами. Друге – не залежно від того, зі скількох локацій ви здійснювали замовлення, усі покупки зрештою консолідуються в одну доставку. Третє і чи не найважливіше – ви маєте змогу відстежувати рух вашого відправлення за номером накладної.
Разом з тим, сервіс інтернет-магазинів пропонує доставку не тільки із такої близької до нас Європи, але й із Сполучених Штатів та Китаю. А власне процесом доставки відправлень займаються українські компанії-представництва холдингу. Розширюйте кордони свого шопінгу, але не зосереджуйтесь на конкретній продукції. Адже серед каталогу сервісу можна знайти не тільки імениті бренди одягу, але й іншої продукції – від спортивного вбрання до косметики.

Якщо ви початківець у справі онлайн-шопінгу, користування сайтом myMeest не складе для вас жодних труднощів. Єдине, що займе трохи вашого часу – це реєстрація. Згодом же покупки здійснюються за аналогічною системою. Тільки-от щоразу при реєстації на обраному сайті інтернет-магазину слід вказувати ваш персональний ID з myMeest. Згодом збираєте товар у «кошик» та відправляєте його до найближчого складу інтернет-сервісу.
Отримали трек-номер замовлення? Чудово. Після його необхідно зареєструвати в особистому кабінеті myMeest. Далі ж проходить звичне «відстеження» посилки. Єдине, що варто зробити – це зібратись із силами та зробити перше замовлення. Згодом же справа онлайн-шопінгу за кордоном стане для вас справою звички.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here