VIP-відпочинок у Криму: кілька порад, як обрати найкращий готель

0
271

Чи не кожного літа постає одна і та ж проблема – як обрати місце для відпочинку за мінімум часу та зусиль. Нерідко варіант із закордоном відкладається на далеке майбутнє. Справа із марудним оформленням документів чи катастрофічно короткою відпусткою, для українців завжди залишається відмінна альтернатива виснажливим мандрівкам – поїздка до Криму.
Ще з Радянського Союзу і до сьогодні Кримський півострів вважається своєрідною «перлиною краю» для любителів пляжного відпочинку. Незліченна кількість тогочасних санаторіїв збереглась і до сьогодні. Та й власне місцеві жителі давно як підлаштувались під туристичний ритм життя. Менше з тим, у наш час не кожного цікавить якомога більш бюджетний варіант подорожі. Відтак, відпочивальникам пропонується і безліч елітних готелів у Криму.

Традиційно, не обходиться без тих, кого завжди приваблював аля-турецький формат «все включено». Що ж, для фешенебельних умов не завжди необхідно відправлятись на закрайсвіття. І на Кримському півострові завжди можна знайти безліч чудових варіантів для гостей так званого класу «VIP». Насамперед, варто визначитись із регіоном, залежно від ваших власних туристичних вподобань.
Чи не найбільш популярним куточком півострова завжди був і залишатиметься Південний берег. Разом з тим, саме у цій частині півострова зафіксовані найвищі ціни за метр квадратний житла, відтак, і орендна плата бажала б чекати кращого. У будь-якому разі, це того варте. Саме південна частина славиться характерним субтропічним кліматом та гірськими краєвидами, що живописно поєднуються із пляжними зонами. Тут також найкраще розвинена інфраструктура.
У захваті від Ялти чи Алушти? Тоді вам сюди. І навіть якщо ви воліли б зекономити на своєму «п’ятизірковому відпочинку», завжди є можливість навідатись до менш туристичних міст – Гурзуфа, Фороса чи Партеніту. Звучить доволі таки по-грецьки. Що ж, ви не розчаруєтесь. Оскільки чи не основною перевагою Південного берега вважалась власне екскурсійна програма.

Якщо цікавить варіант більш бюджетний, але не менш фешенебельний – ласкаво просимо до Західного Криму. Хоча й із інфраструктурою тут дещо скромніше, саме це створює ефект «відчуженості». Якщо ви прагнете втекти від цивілізації, найкращим варіантом буде поселення на околиці Євпаторії. А от «грошовитому» туристу тут ні на що витрачати гроші.
Прагнете втекти від типової пляжної метушні якомога далі – рухайтесь у напрямку сходу. Адже саме Східний берег славиться воістину незайманими природніми ландшафтами, де вам ще доведеться пошукати людей. Разом з тим, про «заощадження на відпустку» можете не хвилюватись, вистачить ще й на косметичний ремонт у вашій оселі. Із недоліків – нерозвинена інфраструктура. Хоча й поціновувачам усамітненого відпочинку це тільки на краще.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here