Як обрати чоловічий гаманець – поради

0
400

Система безготівкового розрахунку набуває усе більшої популярності. У наш час можна оплачувати послуги та товари, обходячись без банкоматів. Така функція стала доступною навіть у місцях, де, здавалось би, оплата карткою є однією із футуристичних прогнозів фантастів. Майбутнє наступило сьогодні, та чи залишиться гаманець серед раритетних надбань минулих століть?
Як би технології не квапили час, готівка існує до сих пір. Звичайно, можна обійтись без «застарілого» портмоне та, за потреби, розраховуватись пожмаканими грішми, що недбало тиняються по ваших кишенях. Картина складається плачевна, і ніяке статусне вбрання не врятує ситуацію. Гаманець – це обличчя чоловіка. А «знайти себе» можна серед широкого асортименту брендових гаманців від Visconti – британського виробника із 20-річним досвідом на ринку.
Аксіоми, що не дадуть помилитись із вибором гаманця
Відтак, існує два основних правила по виборі гаманця. Перше – він повинен бути, альтернативи не розглядаються. Це своєрідний аналог «жіночої сумочки», яка вміщає усе найнеобхідніше та слугує частиною образу. Друге – він повинен бути якісним.

У справі із вибором гаманця увага на цінники вважається за моветон. «Одноразова» економія в результаті завжди слідує до значних витрат. Адже, на відміну від брендового гаманця, неякісний аналог не прослужить і року. Неохайні шви, нитки, що постійно строчаться, потертості фарби та наочна штучність матеріалів нічим не гірша, ніж зазначені вище «пожмакані гроші із кишень».
Варто зазначити, що шкіряний гаманець від надійного виробника не тільки відзначається статусним виглядом, але й прослужить чи не більше восьми років! Хороша альтернатива численним низькопробним «фальшивкам».
Критерії, що допоможуть обрати «ідеальний» гаманець
Що стосовно критеріїв вибору – звідси детальніше. Перш за все, варто звернути увагу на вподобання чоловіка, його стиль та соціальний статус. Гаманці стандартних розмірів, що легко вміщаються до кишень, підійдуть для поціновувачів практичності. Габаритне портмоне завжди виглядає солідніше, але й проблемне завдяки своїм незручним розмірам. У будь-якому разі, це справа смаків.

Наступний крок – колір. Якщо гаманець обираєте для більш консервативного представника «сильної» статі, не варто виходити за рамки класики. Тобто, визначитись між чорним та коричневим варіантом. Для «стиляг» підійде гаманець у більш екстравагантних кольорах – синьому, бордовому чи сірому.
У цьому сезоні як ніколи актуально виглядає чоловічий гаманець у світлих відтінках. Геометрія та кілька додаткових застібок теж не стануть зайвими, якщо підійти до вибору стримано. Адже аж надто «кричущий» гаманець може вважатись за несмак.
Матеріал. На відміну від інших критеріїв вибору, цей є визначальним. Він забезпечує не тільки міцність та довговічність, але й статусність його власника. Лише натуральна шкіра витримує тривалу експлуатацію без жодних пошкоджень.

Не менш важлива і внутрішня складова гаманця, його функціональність. Тож, варто як слід подумати, які відділи необхідні. Окрім готівки та монет, чоловіки звикли класти до гаманця також різноманітні картки на знижку, важливі візитки, посвідчення та, звісно, банківські картки. На це варто звернути увагу – на місткість.
Із фурнітурою теж варто бути обережним. Оскільки власне дрібні деталі, застібки та замки безпосередньо визначають термін «служби» гаманця. До того ж, фурнітура також може стати елементом дизайнерським. Класика чи екстравагантність – справа смаку та кількості металу на конкретному фасоні.
Купуємо гаманець: 8 правил

  1. Помацати матеріал. Лише на дотик можна визначити справжність шкіри, відчути її тепло та м’якість;
  2. Скористатись вологою серветкою. На ній не повинно залишитись жодних слідів фарби. Гаманець теж не мав би темніти, інакше варто відмовитись від покупки;
  3. Шви – їх варто оглянути із неабиякою ретельністю. І пам’ятайте, що на якісному гаманці не повинно бути ніяких склейок. Брендові гаманці прошивають винятково нитками, ретельними швами;
  4. Визначити міцність виробу, адже надто м’який гаманець швидко втратить свій презентабельний вигляд;
  5. На місцях згинів повинен бути додатковий шар шкіри, він суттєво збільшить «термін придатності» виробу;
  6. Металева фурнітура і тільки. Жодного пластику;
  7. Звернути увагу на місткість гаманця. Тобто, перевірити, скільки до нього влізе різних дрібниць;
  8. Переконатись у водонепроникності гаманця. Здавалось би, це не так важливо. Але! Трапляється різне, а в гаманці завжди все найцінніше – не тільки гроші, але й документи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here