Як обрати не лише стильний, але й безпечний чохол на телефон?

0
322

Здавалось би, усе просто: обираєш бажаний дизайн, оптимальну ціну та купуєш. Втім, такий легковажний підхід до вибору чохла на телефон може привести до невтішних наслідків. Адже не варто забувати, що його першочергова функція – захист. І, перш ніж бігти до магазинів, варто визначитись із моделлю. Або ж, не витрачати свій час та обрати найкращий варіант чохла онлайн.
Інтернет-магазин CASE2CASE пропонує не лише широкий вибір моделей, але й найрізноманітніші варіанти дизайну. До того ж, ознайомить Вас із перевагами та недоліками кожної із моделей – на своєму особистому блозі. Вам не доведеться тинятись магазинами у пошуках «того самого». У будь-якому разі, завжди можна вигадати власний принт і оформити замовлення за зручними для Вас умовами.
Майстерня пропонує виготовлення чохлів із найрізноманітніших матеріалів: пластик, силікон, силікон із металом, «чорний по чорному». Що стосовно останнього – це спеціальна технологія другу, розроблена компанією CASE2CASE.

У чому вона полягає? Це чорний матовий силікон, на який із тильного боку наноситься чорна фарба, покрита спеціальним лаком. Така модель чохла надійно захищає телефон з усіх сторін, на відміну від деяких інших варіантів. А також – забезпечує додатковий захист екрану смартфона, що робить модель безсумнівно найкращим продуктом бренду.
На сайті компанії уже більш ніж 20 тематичних категорій. Тим не менш, бренд не зупиняється на досягнених результатах. Чи не основним завданням CASE2CASE було і залишається надалі «розширення власних творчих рамок». До того ж, майстерня сайту активно стежить за модними віяннями у сфері аксесуарів для гаджетів та оперативно втілює їх у життя – спеціально для своїх клієнтів. Із новинками CASE2CASE завжди можна ознайомитись на офіційних сторінках у соціальних мережах, власне в Instagram та Facebook.

Чому саме CASE2CASE? 10 причин:

  • Широкий асортимент стильних чохлів на будь-яку модель телефону і тематику;
  • Наявна цінова шкала, що допоможе уникнути зайвих пропозицій. Відтак, ціновий діапазон можна зазначити самостійно;
  • Інтернет-магазин стежить за останніми тенденціями у світі захисних аксесуарів – усі найсвіжіші тренди миттєво з’являються у каталозі;
  • Якщо не знайдете бажаного, магазин пропонує вигадати власний дизайн;
  • Із «живою» продукцією бренду можна ознайомитись також у соціальних мережах – в Instagram або Facebook;
  • Зручний розподіл за категоріями: можна за лічені хвилини знайти саме те, що потрібно, та годинами не перелискувати сотні сторінок із пропозиціями;
  • Сайт надає можливість обрати не лише найзручніший для Вас спосіб оплати та доставки, але й замовлення – по телефону, у Viber або Telegram;
  • У разі пошкодження під час перевезення або виробничого браку, гарантоване повернення товару;
  • Виготовлення індивідуального дизайну за фірмовою технологією та лише упродовж одного робочого дня. Можливий друк особистих фотографій. У разі труднощів, завжди можна звернутись до консультанта сайту за вказаним номером, або ж стежити за інструкцією;
  • Доставка у фірмовій упаковці – адже іменний чохол може бути чудовим подарунком для близьких, особливо у період зимових свят.

Насамперед, CASE2CASE цінує унікальність. А також, звичайно – якість продукту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here