Як оформити кредит без застави – покрокова інструкція

0
373

Слово кредит завжди викликає механічне занепокоєння та пришвидшене серцебиття. На відміну від європейських реалій, миттєві гроші за мінімальний відсоток нерідко призводять до великих проблем на довготривалий термін. Навіть якщо, здавалось би, усе офіційно та у стінах державного банку, без труднощів із подальшими виплатами зазвичай не обходиться.
Втім, стереотипи стосовно вітчизняних кредитів не завжди є виправданими. Сьогодні усе частіше запускають надійні мережеві сервіси, які допомагають швидко та без зайвих турбот вирішувати українцям свої фінансові проблеми «тут і зараз».
Втім, навіть у такому випадку варто звертатись до тих компаній, які тривалий час тримаються на ринку послуг та неодноразово заявляли про себе як надійного партнера. Серед них складно не виокремити Moneyveo, реклама якого розміщена чи не на кожному кроці. Що власне і є показником успішного сервісу. А, відтак, і надійного.

Основна перевага подібних сервісів – це швидка фінансова допомога без жодних черг та зайвих очікувань в офісі. Для отримання миттєвої позики знадобиться лише доступ до інтернету, ваші особисті дані та, звичайно, банківські реквізити. Що цікаво, Moneyveo оформлює і видає кредити 24/7 – що у контексті банків справа неможлива.
Із досвідом теж питань не повинно виникнути. Саме Moneyveo став першим сервісом в Україні, що зайнявся миттєвими позиками онлайн. Відтак, успішно тримається на ринку уже як п’ятий рік. А тепер детальніше про кредити без застави та поручителів.
Застава, або ж «забезпеченість» – це гарантія, яка змушує клієнта виконувати свої зобов’язання по сплаті. Це можуть бути матеріальні цінності, поручителі чи цінні папери. У будь-якому разі, за відсутності застави в умовах отримання кредиту повинні прописуватись інші види гарантій.
Де отримати? Із цим запитання справа не полегшується. Якщо із заставою усе просто – банк або ломбард, то за її відсутності знайти гроші у найкоротші терміни виявляється неабияк складно. Так чи інакше, варто як слід проаналізувати ринок пропозицій перед обранням кредитора. Але найоптимальнішим варіантом завжди залишається мікрокредитна онлайн компанія, подібна до Moneyveo.

Жодних застав та порук. Ви майте можливість отримати кошти за лічені хвилини та без черг. Система визначає вашу платоспроможність миттєво та механічно. На відміну від банків, які розглядають справу до трьох днів. І, звісно, за умови присутності потенційного боржника. Складно уявити доцільність такої процедури, коли фінансові проблеми необхідно вирішувати терміново.
Що зрозуміло, навіть Moneyveo висуває власні, але цілком прийнятні умови. У стінах банків тільки збір паперів забирає вдосталь часу, а для неофіційно працевлаштованих це справа із категорії нереальних. Врешті, які кроки необхідно зробити назустріч онлайн-позиці?

  1. Визначити суму і терміни позики, обрати функцію «Отримати кредит» і пройти анкетування;
  2. Особисті дані: серія паспорту та ідентифікаційний код платника податків. А також, звичайно, мати банківську картку;
  3. Необхідний високий кредитний рейтинг;
  4. Якщо усі кроки минають успішно, варто ретельно ознайомитись із умовами представленого договору та дати на нього згоду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here