Як підготуватись до фотосесії – кілька простих порад

0
325

У всі часи люди прагнули закарбувати мить такою, якою вона є. Весілля чи перший день народження доньки, омріяна подорож чи пам’ятна дата – завжди хочеться, щоб «цей особливий день» тривав якомога довше. Якщо у минулому подібне завдання було справою пензля художника, і те розкішшю, доступною далеко не кожному, то сьогодні із дивовижним винаходом фотографії подібне бажання цілком можливе.
Здавалось би, нічого й простішого не вигадаєш, аніж стати перед об’єктивом камери, допоки хтось нажимає на кнопку. Хоча й посмішка вирішує немало, без попередньої підготовки таки не обійтись. Із студією фотографії Julia Mamrenko годі й хвилюватись про найголовніший пункт вдалої фотосесії в Києві – професіоналізм фотографа. Втім, на превелике здивування більшості, вміннями митця не обмежитись.

Другий і не менш важливий пункт у підготовці до фотосесії – загальна атмосфера. Хоча й сам фотограф із juliamamrenko.com у цьому запитанні вирішує чимало, останнє слово завжди за клієнтом. І перше теж. Завітавши до студії фотографії, насамперед варто визначитись зі своїми прагненнями. Фахівці вам допоможуть, але не обійдуться без вашого власного бачення на майбутню фотозйомку. Відтак, наступним запитанням після вибору фотографа стає вибір місця зйомки, яке варто попередньо оглянути.
Мовиться про приватну фотосесію чи групову, вбрання важливе завжди. Ніколи не варто вдягати «усе найкраще із шафи». Значно важливіше те, як ваш образ виглядає на тлі загальної композиції. І якщо ви вже обрали місце проведення зйомки, не складно й із вбранням визначитись. У першу чергу, варто звернути увагу на фасон одягу, згодом же ретельно підібрати кольорову гаму. Втім, завжди найважливішими критеріями залишається зачіска та макіяж.
Усе просто – не більше одного акценту. Доведеться обирати: одяг чи мейк, зачіска чи аксесуари. У рідкісних випадках можна і те, й інше. У будь-якому разі, допомога фотографа завжди буде доречною. І не бійтесь уточнювати із професіоналом усе до найменших деталей. Тоді й зйомка пройде максимально успішно. Хорошим варіантом може стати виїзний стиліст, якщо мовиться про весільну зйомку.

Наступним пунктом на шляху до «ідеальної фотосесії» є ви самі. Наскільки би все не було продумано, завжди залишається людський фактор. І найчастіше труднощі виникають власне із клієнтом, що ніяк не може розслабитись перед об’єктивом камери. Якщо ви саме та модель, що на світлинах радше нагадує манекен, не варто засмучуватись. Існує кілька простих вправ, що допоможуть вам не хвилюватись стосовно власної скутості.
Тут усе просто. Окрім сприйняття себе та свого тіла, із навичками моделінгу теж можна попрацювати. За кілька днів до фотозйомки варто ознайомитись із відеоуроками, де навчають позувати та поводити себе перед камерою. Добре, теорію засвоїли – переходимо до практики. І, бажано, не одразу на вашій «ідеальній зйомці». Відшукати кілька вдалих для себе поз можна самостійно, вдома перед дзеркалом. Разом з тим, «милування собою» покращить також самооцінку і настрій, що не завадить під час фотосесії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here