Як правильно підібрати колготки до одягу

0
495

Колготки – один з найрізноманітніших, проте, і найбільш значущих атрибутів в гардеробі кожної жінки. Адже стрункі апетитні ніжки – головна зброя спокусниці, а значить, і колготки – це саме той незамінний штрих, який завершує образ жінки і підкреслює привабливість її форм.
Асортимент класичних колготок, як правило, найбільш великий і включає в себе величезну кількість моделей різного застосування. Але всі вони, матові і блискучі, тонкі і щільні, прозорі і не дуже, входять в широке поняття класики і зобов’язані бути присутніми в побуті будь-якої модниці в максимально можливій кількості. Для того щоб не заплутатися у всьому різноманітті та купити колготки важливо зрозуміти, за якими показниками вони поділяються на типи і класи.
Щільність
Щільність класичних колготок можна умовно поділити на три типи – тонкі від 6 до 15-20 den, що ідеально підходять для вечірніх прогулянок в поєднанні з сукнею. Середні від 20 до 40 den для повсякденного носіння і більш прохолодної погоди, а також товсті колготки від 40 до 150 den, нерідко з додаванням мікрофібри, бавовни або вовни для найсуворіших погодних умов.
Блиск
Важливий показник, що визначає придатність і призначення колготок – їх блиск. Блискучими можуть бути як найтонші, так і щільні моделі. Їх головна мета, як ви розумієте – привернути увагу до жінки, виділивши її найбільш ласі області. Тому і різновидів блиску існує кілька – іскристі, рівномірні і променисті, по-особливому відливають під сонцем і штучним освітленням. Однак не втрачають популярності і матові моделі, їх стримана спокусливість завжди доречна в наряді будь-якої ділової леді.
Конструкція
Під конструкцією зазвичай мається на увазі наявність або відсутність трусиків або шортиків. Класичним варіантом, звичайно ж, вважаються колготки з підтримкою, однак сучасні тенденції вказують на дедалі більшої популярності колготок без шортиків або трусиків, в спрощеному, але максимально відвертому вигляді. Переваги і недоліки кожного з рішень очевидні, тому залишаються лише на розсуд самої жінки і цілей, які вона переслідує.
Забарвлення
Забарвлення класичних колготок – це практично вся палітра пастельних тонів від світло-кремового і блідо-бежевого до насиченого персикового і світло-коричневого. Крім того, ніхто не відміняв і класику у вигляді чорних і білих тонів. Але, в цілому, сьогодні варіацій забарвлень існує рівно стільки, скільки фантазії є у дизайнерів, а тому зустрічаються і яскраві помітні колготки всіх кольорів веселки, а також особливі фантазійні колготки, колготки з принтом.
З огляду на настільки багатий вибір, купити класичні колготки до нового сезону, якої-небудь події або просто порадувати себе обновкою ніколи не буде зайвим. Адже ми вже з’ясували, що колготок в гардеробі має бути багато, і ще одна пара нікому не зашкодить, особливо коли на кону жіноча краса і привабливість.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here