Як правильно підібрати кутові дивани для вітальні

0
1933

Купівля кутового дивана є відмінним способом раціонального використання простору у вітальні. При цьому не обов’язково встановлювати нові меблі саме в кут – кутовий диван може служити елементом для зонування простору. Рівень освітлення, планування приміщення і багато інших чинників впливають на вдале розташування дивана в кімнаті. Ознайомитися з деякими моделями кутових диванів можна на сайті fayni-mebli.com.

Види диванів

Фактором, що служить для поділу кутових меблів на групи, є спосіб закріплення кута. Існує кілька способів:

 • монолітні диванні вироби – обидві частини кута жорстко закріплені, збірка проводиться при доставці меблів замовнику;
 • модульні кутові дивани – жорстке кріплення основної частини і кута відсутнє, завдяки чому можна вільно пересувати меблі всередині приміщення;
 • дивани-трансформери здатні змінювати свою форму і функціональне призначення, легко перетворюючись з місця для сидячого відпочинку в повноцінне спальне місце.

Для грамотного вибору дивану варто звернути увагу на кількість вільного місця і особисті переваги щодо моделі і дизайну.

Доповнення в комплектації кутового дивана

Деякі дивани є не тільки зручними, але ще і багатофункціональними. Такі меблі будуть мати додаткові елементи:

 1. Додаткові подушки;
 2. Міні-бар;
 3. Підлокітники різної модифікації (відкидні, дерев’яні, металеві, знімні у вигляді подушок або їх зовсім може не бути);
 4. Полки в центральній або бічній частині (що вельми зручно для тих, хто вважає за краще почитати перед сном або мати під рукою необхідні речі в будь-який час);
 5. Пуф. Він може доповнювати як бічну, так і центральну частину;
 6. Столик. В якості столика може бути використаний підлокітник. Може бути окрема конструкція, яка виконана в одному стилі, або більш поширений варіант розміщення в центральній кутовий частині.

Велика кількість додаткових «опцій» позбавить від необхідності покупки деяких елементів інтер’єру.

Колір для кутового дивана

Для того, щоб підібрати відповідне поєднання кольорів, можна звернути увагу на наступні рекомендації:

 • Не рекомендується використовувати більше 3 основних відтінків. Наприклад, якщо кімната оформлена в м’яких і теплих тонах, значить і меблі повинні бути у відповідній кольоровій палітрі.
 • Диван можна підібрати в тон фіранок або штор, що стане цікавим рішенням для гармонії в оформленні вітальні.
 • Меблі можуть відповідати тону стін, незалежно від того, покриті вони фарбою або шпалерами.

Велика кількість варіантів оббивної тканини дозволить не тільки підібрати підходящий варіант, але і, при необхідності, замінити оббивку для оновлення інтер’єру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here