Як швидко і без труднощів отримати візу до Китаю – поради

0
250

Мало кому відомо, але отримати китайську візу значно легше, ніж європейську і, тим паче, американську. Уся справа у тому, що власне процес отримання візи суттєво спрощений. Не потрібно багаторазово пояснювати, чому і за яких обставин тобі потрібно перетнути кордон. Навіть за умови, що Китай вважається державою із суворим режимом.  Втім, навіть за такого порядку виникають труднощі. Відтак – ймовірна відмова у візі.
Чому китайський консул може не прийняти запиту на візу? Причин є кілька: невірно оформлений пакет документів, проблеми із анкетою, непродумана мета поїздки, відсутність потрібних копій, хибні свідчення чи інші порушення візових правил. У будь-якому разі, вихід завжди є. На жаль, як діяти за тих чи інших непередбачуваних обставин ніхто не скаже. Насамперед, варто навчитись аналізувати ситуацію об’єктивно. По-друге, ніколи не слід вдаватись до паніки. Будь-яку ситуацію можна вирішити, тільки-от необхідно ретельно продумати тактику дій.

Коли усі проблемні питання вирішені, переходимо до наступного етапу – власне до оформлення візи. Найлегше це зробити у стінах агентства «Віза в Китай» та спочатку, щоб згодом не розгрібати купи помилок. Перш за все, китайська віза для українців оформлюється винятково у Києві, у консульському відділі Посольства КНР.
Варто зауважити, що години прийому у посольстві аж надто обмежені. Відтак, за допомоги спеціалістів у візових питаннях не доведеться розбиратись у всіх аспектах самостійно. Варто тільки звернутись до візового центру «Віза у Китай» – і можете забути про цілу купу паперів та надокучливих черг. До того ж, компанія стовідсотково гарантує отримання візи, що унеможливлює виникнення будь-яких труднощів.
Аналогічно до американських і європейських віз, візи до Китаю бувають кількох типів. Звичайно, існують також візи термінового типу, що оформлюються від трьох до семи робочих днів – за умови відповідної оплати термінової послуги. Так чи інакше, із усіма подробицями отримання візи до Китаю можна ознайомитись на офіційному сайті візової компанії.

Отож, чому варто обирати саме сервісний центр «Віза в Китай»? Причин є кілька. Перше – стовідсоткова гарантія отримання бажаної візи за найзручніші терміни. Друге – рекомендації від консульства. Компанія отримала акредитацію від китайського консульства, що надає можливість фахівцям сервісного центру подавати документи без Вашої особистої присутності.
До того ж, можете забути про будь-які черги та зайві папірці. Усе потрібне зроблять за вас на найвищому рівні професіоналізму. Не важливо, у якому куточку України Ви прописані – сервісний центр має можливість подавати Ваші документи, які Ви надсилаєте поштою. Мінімум зусиль за стовідсотковий результат – скидається на вдале рішення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here