Як спланувати свою ідеальну гардеробну кімнату – основні поради

0
806

Кінематограф впевнено переконує, що у кожній оселі повинно бути відділене окреме місце для зберігання одягу. Якщо роками раніше таке бажання відносилось до категорії розкоші, то сьогодні усе більше представниць жіноцтва переконують, що гардеробна кімната є буквально таки необхідною.
Підбір одягу як культ впевнено став частиною нашого з вами сьогодення. Ніхто не стане заперечувати, що зручність у підборі щоденних образів не тільки час заощаджує, але й гарантує хороший настрій упродовж робочих буднів. Тож, виникає запитання наступне: як втілити мрію у дійсність? Студія меблів «Ваніль» https://vanil-studio.com.ua/ вирішила поділитись універсальними лайфхаками.
Перше заперечення, що виникає на шляху до облаштування ідеальної гардеробної кімнати – брак місця. Поширений міф, мовляв, гардеробні існують тільки у людей із величезними будинками – давно канув у минуле. Натомість, дизайнери роблять все, щоб таки переконати: окрема кімната для одягу – розкіш, що доступна кожному. І пояснення цьому просте: масивні шафи нерідко займають не менше місця, ніж функціональні гардеробні кімнати.

Ба більше! При грамотному плануванні до гардеробної кімнати можна помістити навіть господарські речі – пилосос чи прасувальну дошку. Серед інших переваг:

  • зберігати і переглядати речі стане простіше;
  • усе, що не потрібне кожного дня, можна відкласти подалі;
  • вдало оформлена гардеробна кімната стане прикрасою для квартири чи будинку.

Уже уявили, як ваш ранок стає немов сцена із кіно? Наступний етап – вибір гардеробної. Варіантів є безліч, але чіткіше типи гардеробних кімнат можна розділити на наступні: із вбудованими меблями та корпусні. Вбудовані гардеробні суттєво заощаджують простір та створюють візуальну довершеність. А от корпусні гардеробні – можливість облаштувати простір мрій для тих, у кого немає спеціально відділеного на те місця. Таким місцем може стати комірчина, коридор або, навіть, відокремлена частина вашої кімнати.

Зонування

Розкіш гардеробної полягає, насамперед, у її зручності. І все, що для цього потрібно – це уміло поділити сховище вашого одягу на відповідні зони. Не потрібно робити всі полиці однаковими. Основна ціль – враховувати особливості одягу. Відповідно, у гардеробній повинна бути зона для одягу на плічках (на різну довжину), а ще – місце для сумок і валіз, взуття та нижньої білизни із шкарпетками. Доцільно також виокремити місце для хатнього приладдя. Що не менш важливо, гардеробну необхідно ділити на три рівня «необхідності». Це верхня, нижня і середня частини – відповідно до вживаності речей.

Світло

Не менш важливим пунктом у плануванні гардеробної кімнати є світло. Повинне бути як і загальне освітлення, так і автономне – у ящиках. Зрештою, найзручніший варіант – це допомога спеціаліста. Це не тільки заощадить ваші зусилля і час, але й кошти, витрачені на невдалі спроби спланувати свою ідеальну гардеробну кімнату. Тож, чому би й не жити у мрії уже сьогодні?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here