Яке майбутнє у найбільш загадкового футбольного клубу?

0
260

Осінній сезон Першої Ліги України завершився, відтак, саме час робити підсумки футбольного півріччя. Усе було би чітко та зрозуміло, якби не участь у матчах доволі таки непослідовної команди. МФК «Миколаїв» не вперше демонструє себе як гідний опонент. Але командна тактика не дозволяє зробити категоричних висновків.
Часом, глядачі спостерігають неабияк різкі скачки у турнірній таблиці, а інколи – сіру та одноманітну гру. На додачу до численних скандалів у самому клубі, складно зробити які-небудь узагальнення.

Картина повинна була би змінитися після оголошення командою своєї амбітної цілі – зайняти п’яте місце у Першій Лізі та, у майбутньому, поборотись за першість. Задля досягнення поставленої мети «Миколаїв» навіть придбав кілька нових гравців. Як результат – сезон розпочався із якісного футболу. Втім, традиційно під фінал, миколаївські футболісти дещо збавили темпи. Нічия чи навіть поразка почала усіх влаштовувати.
Але, неочікувано для себе та своїх фанів, команда врешті отримала бажане. Позаду дев’ять матчів та сімнадцять здобутих балів, наразі – п’яте місце у Першій Лізі України. Що попереду, не може спрогнозувати ніхто. Проте, зважаючи на лідерський дух команди, першість ні для кого не стане раптовою.

Здавалось би. Минуло всього кілька поєдинків, як команда повернулась до свого постійного дев’ятого місця. Миттєві мрії чи елементарна втома, але Прем’єр-ліга вимагає титанічних зусиль, до чого «Миколаїв» не готовий.
Що цікаво, у команді грають досить сильні захисники. З огляду на результат – лише сімнадцять пропущених голів. Проблема із нападниками. Адже ніхто із гравців не забивав більше двох разів.
У будь-якому разі, перша частина турніру позаду. Результати не перевершили своїх сподівань, але хід подій показав, хто і на що спроможний. Новий сезон обіцяє оновлену команду, сформовану під керівництвом нового тренера. А ще – глядач побачить цілковито іншу гру, фінал якої можна буде прослідкувати уже наприкінці травня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here