Які повноваження у приватної виконавчої служби і приватних виконавців

0
333

Приватна виконавча служба – повноваження приватного виконавця України
Дізнайтесь про приватну виконавчу службу громадської організації ➜ФАКТ ✓Послуги i повноваження приватного виконавця у Києві і Україні ✓Виконання судових рішень
У наші дні юридичний інститут приватного виконавця вже давно та доволі успішно зарекомендував себе у багатьох країнах Європи. З 2016 року така діяльність впроваджується та здійснюється в Україні. Метою реформ у цій сфері було:

  • проведення повної модернізації чинної системи виконання судових рішень;
  • необхідність зростання ролі та ефективності роботи судовиконавців;
  • збільшення кількісних показників щодо виконання рішень суду.

Тепер, кожна людина, маючи рішення суду, можна звернутися за юридичною допомогою, як до державного виконавця, так і до приватного. І перші, і другі є юридичними особами, які уповноважені державою проводити роботу щодо примусового виконання судових рішень у порядку, встановленому Законом.

Повноваження приватного виконавця

Приватна виконавча служба наділена тими ж повноваженнями, що і представник державної служби. Хибною є думка, що державні виконавці більш ефективні, оскільки, на відміну від приватних виконавців, їх діяльність забезпечує, хоча і забюрократизований, але потужний та розгалужений державний апарат.
Хоча для приватних виконавців притаманні певні ознаки незалежності від держави, проте для досягнення завдань виконавчого провадження, як приватні, так і державні виконавці використовують однакові повноваження, визначенні ЗУ “Про виконавче провадження”. Це, насамперед, стосується можливостей застосовувати державний примус.

Переваги співпраці з представниками об’єднання “ФАКТ”

Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” згуртувало справжніх професіоналів своєї справи, які проводять свою діяльність у всіх регіонах України. За посиланням https://fakt.org.ua Ви знайдете сайт приватних виконавців і їх повноваження. У наших списках приватних виконавців зібрано потужну команду професійних і досвідчених юристів , які працюють у Києві та інших містах нашої країни. Більшість з нас вже багато років працює у цій правничій сфері, успішно надає послуги приватних виконавців та має бездоганну репутацію.
Своєю щоденною роботою громадське об’єднання “Факт” уособлює проведення поточних реформ у сфері виконавчого провадження в Україні, які декілька років тому запроваджено Урядом України та схвально підтримано Європейським Союзом, іншими державними інституціями та громадськими організаціями. Тому послуги приватного виконавця з року в рік мають більший попит серед наших клієнтів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here