Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиТворці «Ходячих мерців» випустили зворушливий тизер до 11-го сезону та показали нових...

Творці «Ходячих мерців» випустили зворушливий тизер до 11-го сезону та показали нових героїв

Раніше стало відомо, що 11-й сезон серіалу «Ходячі мерці» стане фінальним. На честь анонсу нового сезону AMC виклав новий тизер. У ньому немає сцен нового сезону, тому що зйомки ще не стартували. Але він нагадує, через що довелося пройти героям серіалу за всі роки виживання по сусідству з зомбі. Переказує події серіалу у тизері Меггі Грін (Лорен Коен). Глядачам нагадують події з життя Ріка Граймса (Ендрю Лінкольн), Деріла Діксона (Норман Рідус), Керол Пелетье (Мелісса Макбрайд), Мішон (Данай Гуріра) та самої Меггі. Коментар каналу до тизера обіцяє, що фінальний сезон буде «епічним».


На останніх секундах тизера показаний озброєний солдат у білих обладунках, які носять тільки члени Армії Співдружності. Шоураннер серіалу Анджела Канг влітку підтвердила, що фінальний сезон буде заснований на сюжетній арці Співдружності, завершаючи комікси Роберта Кіркман, на яких базується сюжет серіалу. Вона описала новий сезон словами «атмосфера міста, змішана з елементами вестерну та трилера».
Головний контент-директор та продюсер Скотт Гімпл раніше розповів, що фанатів чекає «багато захоплюючих історій». Крім того, він пообіцяв, що про групу, відповідальну за викрадення Ріка Граймса, що іменує себе Civil Repuvlic Military, глядачі більше дізнаються зі спін-офф «Ходячі мерці: Світ за межами».
Четвертого жовтня буде показаний 16-й епізод 10 сезону серіалу «Ходячі мерці». В цей же день стартує показ «Ходячих мерців: Світ за межами». А 11-го жовтня відбудеться прем’єра 6-го сезону «Бійтеся ходячих мерців».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments