Ані Лорак може помиритись з чоловіком заради доньки

0
716

Заява про шлюборозлучний процес таємничим чином зникло з реєстру судових рішень. Можливо, заради Софії, яка дуже любить батька, Кароліна поки передумала розлучатися і дала Мурату останній шанс спокутувати свою провину.
Кілька місяців тому стало відомо про те, що чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу зраджує їй з Яною Бєляєвою, київською моделлю, і багато шанувальників наповнили соціальні мережі спільними фото зрадника і “розлучниці”. Ситуація отримала громадський резонанс і багато фанатів підтримали Кароліну проти власного чоловіка і вона, швидше всього, прийняла рішення все-таки розлучитися з невірним Муратом. Про шлюборозлучний процес стало відомо 4 грудня, а саме судовий розгляд було призначено на 24 грудня.


Однак, пізніше з’ясувалося, що на нього поки що подружжя не з’явилося, а їх інтереси захищали адвокати. Після цього з’явилася інформація про те, що заява про розлучення зникла з реєстру судових рішень, що насторожило ЗМІ. На дане питання спробував відповісти кваліфікований юрист. “Постанова про суд могла пропасти з реєстру, якщо вони забрали заяву або ж повідомили про те, що підписали мирову. Швидше за все, було так: Кароліна і Мурат прислали замість себе адвокатів, які повідомили суду, що вони не розлучаються. Якби вони просто не прийшли на засідання, то воно повинно бути перенесено, а Лорак і Налчаджиоглу повинні були попередити про це, процес б істотно затягнувся”, – повідомив він.


Це наводить на думку, що можливо Ані Лорак пішла на мирову з чоловіком заради дочки, таким чином, зробивши новорічний подарунок маленької Соні, адже, судячи з публікацій в соціальних мережах самого Мурата, вона дуже любить батька і проводить з ним час. Кароліна могла тимчасово пробачити невірного чоловіка і забрати заяву про розлучення, спробувавши зберегти шлюб. Проте, чи скористається цим шансом сам Мурат покаже час. Можливо, що він упустить цю можливість і знову візьметься “за своє”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here