“Ані Лорак вагітна? “: фанати вимагають від співачки зізнатися про стосунки з Лазарєвим

0
1456

Кароліна анонсувала гучне визнання в своєму Instagram, створивши серед шанувальників неабияку інтригу.
Ані Лорак завжди була яскравою та привабливою співачкою, що в більшій мірі, на думку багатьох експертів, і зробило її однією з найпопулярніших виконавиць в країнах СНД. У зв’язку з цим її особисте життя постійно цікавить всіх, хто хоч трохи знайомий з творчістю української співачки. Особливо актуальна ця тема стала після звісток про розлучення Лорак з чоловіком Муратом, який зраджував у період гастролей зоряної дружини.

На цьому тлі в мережі “спливли” колишні розмови про зв’язок Кароліни з Сергієм Лазарєвим. Артистам давно приписували роман, а з недавніх пір фанати екс-соліста “Smash !!” помітили в його Instagram-блозі натяки на можливі відносини з Ані Лорак. Зокрема, співак зворушливо привітав колегу з 40-річчям, підкреслюючи текст пікантним фото з Кароліною. Шанувальники вирішили, що Лазарєв має намір позалицятися, з жінкою до якої він давно має теплі почуття.
У коментарях фанати навіть закликали Сергія одружитися на Лорак, але співак на прохання фоловерів не відповів. Разом з тим “масла у вогонь” підлила сама Кароліна, яка на днях заінтригувала фанатів загадковим анонсом в своєму Instagram. Зірка опублікувала відео, де повідомлялося про якусь подію, яка повинна відбутися вже досить скоро. “Залишилось 2 дні … Я зізнаюся”, – підписала публікацію Кароліна, чим ще більше заінтригувала шанувальників.

View this post on Instagram

Завтра.

A post shared by Ани Лорак (@anilorak) on


Під записом вибухнула неабияка дискусія з приводу того, в чому ж має намір зізнатися Ані Лорак. У числі іншого багато припустили, що пов’язано це зі змінами в особистому житті співачки і неодмінно з Сергієм Лазарєвим. У коментарях фанати просто таки вимагають від Лорак зізнатися у вагітності від відомого виконавця.

“Цікаво що це за визнання ??? Можливо вона вагітна від Лазарєва?”,”Кароліночка, скажи, ти від Сергія Лазарєва чекаєш дитину?”,”Вагітна чи як? А батько хто? Лазарєв ???”,”Не томи Лорак, скажи вже, що Лазарєв твій новий чоловік і ви чекаєте малюка?”,”Вагітна? Народить двійню?”, – дивуються шанувальники.
Менш, ніж за добу, ролик встигли подивитися майже 300 тисяч разів, а кількість коментарів наближається до тисячі. Сама Лорак, незважаючи на прохання та навіть вимоги фоловерів, продовжує зберігати мовчання і вичікує паузу, щоб всіх вразити важливими новинами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here