Аніта Луценко вперше показала доньку – на обкладинці глянцю

0
1072

Найвідоміший фітнес-тренер країни зробила черговий крок назустріч шанувальникам. Спершу – участь у проекті «Танці із зірками» та не одне відверте зізнання у прямому ефірі. Аніта поставила за ціль емоційно відкритись перед публікою – вона це зробила. Наступний крок – оприлюднення особистого, якщо це так можна назвати.
Луценко продемонструвала, що може бути не лише зіркою паркету, але й люблячою мамою. Та не абияк – а на обкладинці українського глянцю «Viva!» тренерка вперше показала свою доньку Мію, ставши обличчям нового випуску відомого журналу.


Спеціально для видання Аніта також поділилась усіма деталями материнства та особливостями виховання. А також зазначила, що намагається ні в чому не обмежувати свою доньку. Нехай вона буде надмірно активною і, навіть, вередливою. Лише таким чином вона навчиться бути творчо та емоційно розкутою. Навіть якщо зараз їй доводиться тренуватись на мені.

Завжди сильна жінка – лише перед об’єктивами камер і на тренуваннях. У реальному житті Аніта може бути слабкою. У своєму інтерв’ю для глянцю вона зізналась, що була неабияк налякана перед пологами: «Я не уявляла, що буде далі. Здавалось, після народження малюка усе скінчиться – кар’єра, романтика у стосунках з чоловіком… Але, як виявилось, усе не так страшно. Навіть, я би сказала, зовсім не страшно».
https://www.instagram.com/p/BoGcUahn7Sg/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
«Мені здається, перед тим, як планувати дитину, головне обрати правильного тата. Це дуже важливий пункт (посміхається). Навіть надважливий. І не повинно бути компромісів. Тато повинен бути найкращим». Проте поки громадськість так і не бачила обличчя цього «ідеального татуся». Можливо, це буде наступним публічним кроком Аніти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here