“Без Дорофеєвої!”: Позитив знявся для онлайн-обкладинки жіночого журналу

0
1045

Ось уже декілька років гурт “Время и Стекло” залишається одним з найвідоміших поп-гуртів України. Позитив, один з незмінних учасників дуету, завжди перебуває немовби в тіні красуні Дорофеєвої, однак не цього разу. 30-річний Олексій Завгородній сольно знявся для обкладинки популярного українського глянцю для жінок.
У яскравих, незвичних образах і навіть з несподіваним грим-синцем на оці Позитив показав, що стильно позувати в Україні вміють не лише жінки. З модою, Олексій, як виявилось, “на ти”, і навіть відсутність його вірної сексуальної колеги Наді Дорофеєвої не вплинула на “крутість” знімків.
З онлайн-версією жіночого журналу “Pink” співак поділився своїми результатами, мріями, цілями, і, звісно, розповів, як триває підготовка до великого концерту гурту “Время и Стекло”, який відбудеться вже 5 жовтня у Палаці Спорту.


“Ось це, звісно, сила! Побільше б таких обкладинок!”, “Це бомбезно! Ти найкращий”, “Ну от як тебе можна не любити?”, “Який ти красивий!”, “Який солоденький”, “Дуже стильно”, “Всім би журналам такі круті обкладинки”, “Нарешті один Позитив, ура!”, “Який яскравий! Вогонь!”, “Молодець, продовжуй у тому ж дусі”, “Вау, просто топчик” – пишуть підписники Позитива під яскравими кадрами.
Нагадаємо, що у неділю відбувся фінал популярного українського співочого шоу “Голос. Діти”, де Позитив та Надя Дорофеєва вже вдруге розділяли одне суддівське крісло на двох. Як виявилось, зусилля дуету не були марними, адже їхній підопічний з Грузії Олександр Зазарашвілі виборов перемогу у доволі таки сильних конкурентів.

View this post on Instagram

Ремесло та середовище, у якому артист існує , воно – безпощадне і нікого не жаліє. Для того, щоб вижити, треба бути найкращим, треба точно знати, хто ти і для чого ти тут, яка твоя місія? Треба бути унікальним, вміти те, що інші артисти не вміють, співати так, як ніхто інший не співає. Бути універсальним солдатом, який зможе завоювати серця усього світу. Участь у шоу @golos.dity – це мрія багатьох молодих артистів, бо це є супер інструмент для становлення суперзірок. На цих дітей дивилися мільйони глядачів, голосували, надихалися та переживали всі эмоції разом з ними кожен ефір. Для когось вони стали частиною сім’ї, приводом для суперечок, або об’єднали їхні серця. Скільки ми знаємо талановитих переможців шоу та конкурсів, коли після фіналу про них зовсім не чуємо, тому дуже важливо, щоб рідні підтримували їх та займалися досягненням мрії. Любі учасники, ?? протримайте цей священий вогонь своїх здібностей, йдіть вперед і далі, не згасайте! Наші зіроньки! Дякую нашій команді @vremyaisteklo за такі неймовірні емоції та супер кайф! #голосдіти

A post shared by Oleksii @positiff Zavgorodnii (@positiff) on


Окрім участі у гурті “Время и Стекло”, Олексій Завгородній також виступає у складі гурту “MOZGI” разом зі своїм продюсером Потапом. Відомо, що Позитив також є співавтором чималої кількості пісень обох гуртів, і, судячи з рейтингів, ця роль йому також до снаги.
Вже упродовж дев’яти років він невтомно працює у дуеті з Надею Дорофеєвою і недаремно. На Youtube їхній кліп на пісню “Имя 505” набрав чи не рекордну як для українського шоу-бізнесу кількість переглядів – 221 мільйон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here