“Божевільний макіяж та фата”: чим Тодоренко шокувала на цей раз

0
348

Знатна українська телеведуча, що наразі мешкає та працює у Росії, нерідко тішить своїх прихильників яскравими кадрами у мережі. Найпотаємніші подробиці із життя шлюбного та професійного – здавалось би, користувачі знають про неї все. Менше з тим, Регіна Тодоренко врешті знаходить шляхи, як вкотре ошелешити світ та привернути до себе увагу.
І коли розкішне італійське весілля залишилось у минулому, про народження первістка усі все знають та й життя пішло звичним плином, телеведуча вирішила взяти участь у вельми провокативній фотосесії. Ні, не сподівайтесь, новоспечена матуся обійшлась без кадрів із категорії ню. Знаменитість тільки повторно «зіграла весілля» на камеру, лише у форматі більш провінційному, якщо це так можна охарактеризувати.


Макіяж у стилі далеких 90-х, розмитий контур помади, розкуйовджене волосся та дешева фата – такою ви Регіну Тодоренко ще не бачили. Особливо яскраво подібний образ контрастує на тлі досконалих весільних кадрів телеведучої. Зрештою, у романтику побавились, чому би й не додати комедії – подумала Тодоренко та явилась на чергову зйомку у вбранні, що радше нагадує образ «після вдалої гулянки».
До кадру потрапили навіть голуби та чиїсь домашні капці, цілком можливо, що Влада Топалова, який теж взяв участь у божевільній фотосесії. І поки прихильники із нетерпінням очікують на появу перших світлин, Регіна Тодоренко уже активно ділиться першими кадрами із бекстейджу зйомки, точніше – дивакуватими селфі. Що ж, усе свідчить про те, що результат неодмінно ошелешить кожного.

View this post on Instagram

#семейныеБудниТТ Муж свозил на тест-драйв ? Он думал, что я буду тестировать машину, а я решила дегустировать пиццу , которую мы вместе приготовили под руководством шефа @dominicomorfeo ?(на второй фотографии) Кстати, сегодня познакомились с @lucapat00 (ген.директор FCA). Он – итальянец , но сейчас живет на две страны. Когда я узнала , что у Лука есть дети, сразу мой гормональный недавно-родивший мозг ? решил задать вопрос: «А что в Италии дают малышам в качестве первого прикорма , моцареллу в баночках?» Не успела я завершить предложение, как разразился громкий хохот нашей компании ???Кто-то даже добавил, что и пиццу ? перемолотую в баночках дают, и детский бокал красного вина ? ? Ну, а , правда, мне самой стало дико интересно, что первым делам дают детям в Италии, Франции, Греции, Зимбабве, Австралии, Индии, Малайзии, Египте и тд….? Если вы знаете, пишите! #регинатодоренко #владтопалов #регинапутешественница #МатьМайкла

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


До публікації артистка додала коротке опитування, порівнявши себе із Кім Кардаш’ян. Телеведуча тільки жартома поцікавилась у своїх підписників, що їй варто робити для того, щоб стати такою ж відомою, як і знатна представниця сімейства Кардаш’ян-Дженнер. Прихильники, у свою чергу, відповіли, що Тодоренко і без цього популярності хоч відбирай. Дехто навіть заявив, себто вперше чує про Кім.
«А Кардаш’ян дуже відома?», «Оголеною з’являтись на публіці», «А хто це така, Кардаш’ян?», «Попу, як у Кім», «Ти популярніша, ніж Кардаш’ян!», – відреагували юзери на яскраву публікацію телеведучої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here