Чоловік осоромленої Тодоренко Влад Топалов влаштував істерику в прямому ефірі – “Я ненавиджу вас”

0
1359

Влад Топалов розповів про смерть друга і зруйноване життя Регіни Тодоренко
Чоловік телеведучої та інфлюенсерки Регіни Тодоренко, музикант Влад Топалов записав відверте відеозвернення з приводу скандалу, викликаного інтерв’ю своєї дружини. Нагадаємо, у своїй прямій мові Регіна Тодоренко виступила зі словами, які можна інтерпретувати як звинувачення постраждалої від домашнього насильства жертви. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Скандал виник після того, як Регіна Тодоренко висловила особисту думку з приводу насильства, зазначивши, що жінкам подобається відчувати себе жертвами в таких ситуаціях. За дружину заступився Топалов, який досить різко відгукувався на адресу передплатників. Артист зізнався – через потік критики Регіна втратила всього того, до чого прагнула довгі роки: роботи, контрактів, грошей.
“Але я вас прощаю Все це не має значення, тому що в той день. коли ви обрушили стільки злості на мене, дружину, сина, з життя пішов Діма. Він робив дуже якісний продукт і не боявся втратити гроші. Було б круто, якби все, включно зі мною, навчилися бути добрішими. Ви ненавидите мене, я ненавиджу вас. Ви готові вбити мене, я готовий вбити вас. Адже ви бажаєте мені і моєму синові згоріти у вогні, а йому всього рік і чотири місяці! Не треба бути такими злими. Хіба мій син заслужив таку ненависть? Мені здається ні”, – заявив Топалов.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here